
Протиударний чохол книжка Deer Grey з силіконом для Lenovo Tab M10 (Tb-X605L x605F X505F X505L)
405 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10_D1
Класичний дизайн і вінтажну виконання для справжніх цінителів - протиударний чохол книжка Deer Grey з силіконом для Lenovo Tab M10 (Tb-X605L x605F X505F X505L)

Особливості чохла Deer Tpu:
- чохол книжка з силіконовим, довговічним бампером
- оригінальна фактура поверхні, не мазка, приємна, не слизька
- подвійна система захисту планшета Lenovo tab M10 (комбінація міцної обкладинки і м'якого футляра)

Не забуваємо подумати і про захист дисплея:
Комплект 1. Вінтажний чохол з оленем Deer Grey для Ленів таб м10 х505 (Lenovo tab m10 Tb-X505L/F tb-x605L/f) з загартованим склом 9H за 560 гривень.
Переглянути фотографії та ознайомиться з характеристиками захисного скла, натисніть на фотографію внизу
На сайті магазину "Smarticase" представлений хороший вибір захисних чохлів на будь-який смак, для перегляду всіх варіантів, натисніть на фотографію внизу.
Важливі характеристики, що допоможуть Вам зупинити свій вибір на нашому товар під назвою протиударний чохол книжка Deer Grey з силіконом для Lenovo Tab M10 (Tb-X605L x605F X505F X505L).:
- оригінальний захисний чохол з еластичним, м'яким бампером-футляром, який не боїться ударів і надавливаний;
- вінтажне оформлення обкладинки підходить для будь-якої аудиторії, від молоді до людей похилого користувачів;
- можливість насолоджуватися комфортним переглядом відео на планшеті Lenovo Tab m10 tb-x505/X605;
- ідеальний варіант для використання дітьми, коли пластиковий бампер довго не прослужить;
- вінтажний чохол з оленем Deer Grey для Ленів таб м10 х505 (Lenovo tab m10 Tb-X505L/F tb-x605L/f) виготовлений з усіма необхідними отворами і роз'ємами ( це добре видно на фотографіях внизу);
- точно зроблене овальний отвір для камери планшета забезпечить комфортне створення фотографій та запис відео;
- не мазка, не слизька фактура обкладинки знижує ризик, що Ви упустите планшет на підлогу;
- клавіші управління планшетом Ленів таб м10 в чохлі Deer TPU збережуться новими і без подряпин;

Протиударний чохол книжка Deer Grey з силіконом для Lenovo Tab M10 (Tb-X605L x605F X505F X505L) можна детально розглянути перед покупкою в магазині "Smarticase". Нижче представлений реальний фото огляд.








Вінтажний чохол з оленем Deer Grey для Ленів таб м10 х505 (Lenovo tab m10 Tb-X505L/F tb-x605L/f) представлений у продаж в обмеженій кількості!
Встигніть купити дійсно гідний чохол для планшета Ленів таб м10

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deer |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | фактура під тканину холщевую |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Товщина пристрою | 81 |
- Ціна: 405 ₴











