
Чохол для дівчинки Свинка Пеппа на Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T38_funny2
Веселий кольоровий чохол для безпечного використання планшета, стійка установка і захист дисплея від ушкодження - це чохол для дівчинки Свинка Пеппа на Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE.

КОЛІР - Свинка Пеппа (Peppa Pig)
Купуйте все необхідне в одному місці:
1. Бірюзовий чохол Пеппа на планшет Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09 в одній посилці з захисним загартованим склом 9H за 439 гривень.
Спеціальна ціна на захисне скло тільки при покупці в магазині Smarticase, натисніть на фотографію внизу
Хороший вибір оригінальних чохлів для планшета Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09, від звичайного силіконового чохла і до захисного чохла книжки - жміть на фото внизу!
Герой мультика, який завоював мільйони дитячих сердець на обкладинці оригінального аксесуара - це чохол для дівчинки Свинка Пеппа на Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE.

Бірюзовий чохол Пеппа на планшет Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09 представлений на реальних фотографіях, щоб отримати враження максимально перед придбанням :
- оригінальний аксесуар, який пробезопасит Ваш гаджет, прикрасить Хуавей Медиапад т3 8 і виділить його серед інших речей
- дивитися мультфільми і відео на планшеті куди веселіше, якщо Вашим руки вільні і можна відпочити або щось перекусити
- обкладинка може згинатися і служити підставкою для стійкої вертилькальної позиції, щоб зручно переглядати відео і мультики
- немає необхідності проводити складні і маніпуляції з обкладинкою, щоб перевести планшет в режим вертикальної установки
- міцна обкладинка з поліуретану та протиударний твердий бампер-футляр максимально убезпечать планшет при використанні дитиною
- чохол для дівчинки Свинка Пеппа на Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE подарує багато позитивних емоцій для маленького користувача і спростить використання планшета
- оригінальний, 100%-во сумісний захисний чохол з малюнком для Хуавей т3 8
Максимум позитивних емоцій подарує гарний чохол з яскравим оформленням і широкими можливостями використання з планшетом Хуавей.







Бірюзовий чохол Пеппа на планшет Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09 купити можна в один клік ( кнопка Передзвоніть мені)
Акуратна безпечна упаковка для транспортування замовлення!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Ширина пристрою | 124.7 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Виробник | Huawei |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в пластиковому бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 285 ₴











