
Розумний чохол Smart Deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X на силіконі
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: deer_m10plus_1
Серія преміальних чохлів книжок Smart Deer для безпечної та комфортної роботи та дозвілля з планшетом від Lenovo.
Розумний чохол Smart Deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X на силіконі має солідний вигляд, зручний у щоденному використанні та чудово оберігає корпус і дисплей планшета від можливих пошкоджень.

Особливості чохла Smart Deer Grey:
- оригінальне оформлення обкладинки, чіпка поверхня, мінімальне ковзання поверхнею;
- автоматичне вимикання дисплея Lenovo tab m10 plus під час закриття чохла ;
- вибір варіанту кута нахилу дисплея під час вертикального встановлення планшета;
- високий рівень протиударного захисту;

Вигідні покупки необхідних аксесуарів однією посилкою!
Сірий смарт-чохол Deer Grey для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606X) і міцне загартоване скло 9H можна купити за 533 гривень!
Також лише за 55 гривень можна придбати перехідник OTG Type C для під'єднання аксесуарів до планшета.
Якщо Ви бажаєте ознайомитися з повним асортиментом оригінальних чохлів-обкладинок, бамперів або протиударних гумових чохлів-бамперів — просимо відвідати групу товару за посиланням, натискайте на світлину внизу!
Розумний чохол Smart Deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X на силіконі має безліч переваг і давайте детально з ними познайомимося:
- особливу увагу заслуговує обкладинка та її технологічне й естетичне оформлення. Поверхня виготовлена з поліуретану (екошкіра так звана) з фактурою, яка схожа на полотно. Матеріал чіпкий, взагалі не слизький і досить міцний, щоб тішити своїм зовнішнім виглядом не один рік використання;
- тиснення і написи оформлені у вінтажному стилі, що особливо підходить для чоловіків. Та ще й слоган відповідний: "кожен чоловік (людина) — господар свого щастя;
- смарт-магніт спрощує процес завершення роботи з планшетом Lenovo Tab m10 plus, вимикаючи екран ґаджета під час закривання обкладинки;
- сірий смарт-чохол Deer Grey для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606X) передбачає вертикальну позицію для встановлення планшета. Можна підібрати зручний Вам кут нахилу з безлічі можливих варіантів;
- силіконовий бампер-футляр виготовлений з урахуванням усіх необхідних отворів і роз'ємів, не боїться ударів і розтягування, за що йому велика заслуга від користувачів чохла Smart Deer Grey;
- захист планшета Lenovo tab m10 plu FHD 10,3 дюйма на 360 градусов від появи подряпин;
Розумний чохол Smart Deer для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X на силіконі можна уважно розглянути на фото огляду від магазину Smarticase. Якщо є питання — звертайтеся, задавайте!








Не проґавте можливість купити сірий смарт-чохол Deer Grey для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606X) у магазині Smarticase з оперативним відправленням!
З усіх питань — звертайтеся на наш контактний номер мобільного!
Вирушаємо накладене платежом і оплата за Приват 24!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Інше |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deer (Олень) |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 350 ₴











