Веселий і гарний, дитячий чохол для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE (Жирафки), з міцними твердими стінками та швидким встановленням планшета в режим перегляду відео (що особливо важливо для дітей).

КОЛІР — Жирафки (Giraffe)
Купувати комплекти — це завжди вигідніше, ніж просто роздільні замовлення:
1. Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09 чохол з жирафами для дітей із безплатним пакованням захисного скла в безпечну коробку за 440 гривен.
Спеціальний знижок на комплект від магазину Smarticase, натискайте на світлину внизу, щоб ознайомитися з характеристиками скла.
Бажаєте подивитися більше варіантів кольорів чохлів для планшета Хуавей Медіаспад Т3 8 жмите на зображення внизу для переходу в групу товарів smarticase!
Дві веселі жирафки, що милуються на користувача планшета, обов'язково піднімуть настрій оточенню, Захисний аксесуар продуманий і зроблений з урахуванням використання дітьми та їхніми потребами.

Дитячий чохол для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE (Жирафки) цікавий не тільки своїм оформленням, але й захисними характеристиками :
- чохол виготовлений спеціально полегшеним, щоб не обтяжувати планшет у дитячих руках;
- обкладинка з міцної PU шкіри, має гарну міцність, вологостійкість і практично не брудниться ;
- два варіанти розташування планшета Huawei Mediapad t3 8 у вертикальному положенні, з різними кутами нахилу дисплея;
- швидке встановлення планшетного комп'ютера в положення підставки для перегляду відео, легким вигином задньої частини обкладинки;
- міцна обкладинка оберігає дисплей від можливих ударів;
- повноцінний захисний чохол для дитини на Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, наявні всі необхідні отвори;
Huawei Mediapad T3 8 LTE KOB-L09 чохол з жирафами для дітей можна добре розглянути на реальних світлинах від інтернет-магазика Смартикейс (Немірів).






Дитячий чохол для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 LTE (Жирафки) купити швидко через сайт або за дзвінком на контактний номер мобільного
Швидко відправимо у робочі дні

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Ширина пристрою | 124.7 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | RAY |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 285 ₴










