
Фіолетовий жіночий силіконовий чохол Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f леново таб м10 плюс
475 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: tpu_purple_m10plus
Красивий і безпечний захисний аксесуар для жіночої аудиторії користувачів планшета M10 plus - фіолетовий силіконовий чохол Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f з регульованою підставкою і максимальним охопленням корпусу.
Зведення ризику до мінімуму розбити планшет при падінні, яскравий помітний колір і зручний форм-факто для активного використання.
Колір - фіолетовий ( бузковий).

"Фішки" чохла Stand TPU Purple:
- еластичність і стійкість до ударів, відмінна амортизація входить удару завдяки товстим стінкам ( не менше 2 міліметрів) і високого бортика над екраном
- знімається і регульована підставка для зміни кута нахилу дисплея планшета Lenovo tab plus m10
- безпечне використання гаджета для користувачів усіх вікових груп.

Навіщо переплачувати?
Безпечний силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab m10 plus tb x606f x606x фіолетовий колір і міцне скло для захисту дисплея від подряпин і ударів зі знижкою 20 грн. Щоб ознайомиться зі склом, натисніть на фотографію внизу.
Також можна придбати за 95 гривень за OTG Type C корисний перехідник.
Натисніть на зображення внизу, щоб подивитися весь модельний ряд чохлів для використання планшета Lenovo tab m10 plus FHD для всіх вікових категорій користувачів.
Все найголовніше і важливе читаємо далі, адже фіолетовий жіночий силіконовий чохол Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f зробимо використання планшета зручним і безпечним:
- яскравий колір спокійного відтінку добре помітний у великій кімнаті, серед різних речей або подібних планшетів
- м'який силікон наділений тривалим строком корисного використання в якості броні для планшета Lemovo Tab m10 FHD PLUS
- не велика вага захисного аксесуара не буде тягарем для користувача, всього 195 грам
- рідні клавіші планшета M10 pkus залишаться цілими і новими, без подряпин, в чохлі передбачено вирішення цієї задачі
- безпечний силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab m10 plus tb x606f x606x фіолетовий колір. зводить ризик руйнування кутів планшета, а також корпусу практично до самого мінімуму ( деталі на фото внизу)
- просто захисний бампер, а також чохол з регульованою підставкою для вибору варіанта розташування дисплея
- бортик навколо країв дисплея планшета Lenovo m10 FHD - вдале рішення дизайнера, адже таким чином краю захисного скла не будуть тріскатися і скло буде краще триматися на дисплеї гаджета
Фіолетовий жіночий силіконовий чохол Lenovo tab m10 plus FHD tb x606x x606f також іноді набувають хлопці, кому подобається такий відтінок. Не варто себе обмежувати, якщо Вам подобається цей чохол!






Безпечний силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab m10 plus tb x606f x606x фіолетовий колір доступний для придбання. Бажаєте користуватися таким надійним чохлом - залишайте Ваше замовлення!
Є питання - звертайтеся!
Післяплата з оплатою при отриманні або безготівковий розрахунок - ВИБИРАЙТЕ САМІ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| діагональ планшета | 10,3 дюйма |
- Ціна: 475 ₴










