Бажаєте стати власником найпопулярнішого чохла в золотистому кольорі для смартфона Xiaomi Redmi 5 plus? Вам потрібно поспішати з замовленням, адже сучасний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi 5 plus Gold (золотистий) — це вже дефіцитний товар і його важко придбати.

Чим досягається така популярність чохла книжки Mofi?
- передбачена виробником смартфона функція автоматичного блокування дисплея Redmi 5 plus, що спрощує процес використання ґаджета, знімає потребу зношувати кнопку вмикання/вимикання
- безпечна обкладинка з вбудованою сталевою пластинкою. Таку броню не просто зігнути, точно не зламати випадковою посадкою м'яким місцем
- зерниста матова поверхня із синтетичної шкіри PU практично взагалі не забруднюється, впевнено лежить у руці, не ковзає
Ознайомиться з усіма позиціями чохлів для смартфона Xiaomi Redmi 5 plus можна в групі товару, натискайте на комбіноване зображення внизу, щоб перейти.

Який виробник аксесуарів випускає розумний чохол книжка для Xiaomi Redmi 5 plus 3/32 Gold завтовшки лише один сантиметр? Тільки компанія Mofi! І за це їм велика заслуга від тисяч покупців у всьому світі!

Щоб Ваш дозвілля було максимально комфортним, скористайтеся вертикальною установкою смартфона Xiaomi 5 Plus. Дивіться відео та передачі на YouTube із Вашого розумного телефона без прив'язки в ньому, паралельно готуючи вечерю або просто відпочиваючи на дивані.


Сучасний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi 5 plus Gold (золотистий) виготовив із найстійкіших до зношування матеріалів. Обкладинка чохла з обох боків покрита синтетичною PU-шкірою з зернистою фактурою, що добре відчувається пальчиками. Ланцюгова поверхня гарантує якісний ланцюжок із долонь користувача смартфона. Золотий чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi 5 plus практично не забруднюється.

Розумний чохол-книжка Mofi Grain для Xiaomi Redmi 5 plus 3/32 Gold здатний автоматично переводити режим дисплея в блокувальний режим. Спеціальний магніт в обкладинці чохла mofi Gtain взаємодіє з датчиком Холла в телефоні Redmi 5 plus і виконує такий магічний фокус із дисплеєм.

Сучасний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi 5 plus Gold (золотистий) купити в магазині Smarticase з оперативною доставкою Нова Пошта по всій Україні.
Є безналічна оплата та розрахунок під час отримання та перевірки товару у відділенні пошти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Функція підставки |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 340 ₴










