
Білий стилус ручка Smart Pen для планшета (смартфону) і сенсорних дисплеїв
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Styl01
Функціональний аксесуар для планшетів, смартфонів і пристроїв з ємнісними сенсорними дисплеями - білий стилус ручка Smart Pen з вбудованої літій-іонною батареєю і нибом ( наконечником) з гладким металевим покриттям

Для чого Вам знадобиться активний стилус ручка Active Smart pen white:
- для малювання на планшеті або смартфоні
- для роботи в спеціальних технічних програмах
- для ігор, наприклад Fruit Ninja
- для проставлення електронного підпису на планшеті співробітника банку (наприклад у "Приватбанку"). Що набагато гігієнічніше, ніж натискати на дисплей пальчиками, до якого за день торкаються сотні людей
- для інтернет-серфінгу і для випадків, коли торкатися пальцями до дисплея немає можливості або важко

Компактні розміри і легка вага дозволяють використовувати стилус повсюдно, де б Ви не були. Довжина стилуса становить 150 міліметрів з ковпачком) і 145 міліметрів ( без магнітного ковпачка). Вага аксесуара - всього 15 грам.

Білий стилус ручка Active Stylus Pen для планшета (смартфону) і сенсорних дисплеїв заряджається з мікро usb роз'єму (в комплекті йде кабель Micro USB) за півтори години, а безперервно користуватися стилусом у включеному режимі можна до 10-ти годин. Заряду вбудованої літій-іонної батареї вистачить на 10-15 днів при використанні стилуса Smart Pen близько години на день.
Автоматичне вимкнення роботи стилуса через 20 хвилин після включення - це захист від саморозрядки, якщо раптом користувач забув вимкнути гаджет!


У комплекті, крім стилуса ручка і роздрібної упаковки, можна знайти інструкцію англійською мовою, кабель для зарядки Micro usb - usb.
Технічні характеристики:
| модель | smart pen |
|---|---|
| призначення | для планшета/смартфона/навігатора |
| розміри | 175*9 мм |
| ширина ниба | 1,45 мм |
| вага | 15 грам |
| час безперервного використання | до 10 годин |
| час зарядки | до 1,5 години |
| тип батареї | Li-Polymer |
| гніздо для зарядки | micro usb |
| час роботи у режимі очікування | до 30 днів |
| температура використання | 5-40 градусів вище нуля |
| Гарантійне обслуговування не потрібно |
Щоб придбати активний стилус ручка Active Smart pen white у магазині "smarticase" - залишайте замовлення через сайт ( у будь-який час) або телефонуйте на контактний номер мобільного ( у робочий час)
Зробіть подарунок собі або дитині - купіть Білий стилус ручка Smart Pen для планшета (смартфону) і сенсорних дисплеїв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Форм-фактор | Стилус-ручка |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | Ємнісний |
| Призначення | Для телефону, Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1.45 |
| Ширина пристрою | 9 |
| Довжина | 175 mm |
| вага | 15 грам |
| покриття головки | металевий сплав |
| Моделі планшетів | Apple Ipad, Samsung Galaxy Tab, Huawei Matepad, Lenovo tab |
| Гарантійне обслуговування | не вимагається |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Малюнок на корпусі | Немає |
- Ціна: 600 ₴







