
Чохол-книжка для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 (Ivanaks Tri Fold сірий)
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: triblack_s6lite
Сірий тон обкладинки, не мазка матова поверхня, зручний для використання для дорослих і дітей — чохол-книжка для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022
Серія Ivanaks Tri Fold Smart Grey
Ідеально для використання з такими планшетами:
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Pink (SM-P615NZIA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Pink (SM-P610NZIA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Blue (SM-P615NZBA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Pink (SM-P619NZIA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
- Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Pink (SM-P613NZIA)

Сірий смарт-чохол Ivanaks Tri Fold smart для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Iron Grey та його важливі відмінності від інших серія:
-
матова поверхня обкладинки не мазка і не слизька, найпрактичніший тон обкладинки з усієї лінійки;
-
твердий 3-шаровий захист для корпусу та дисплея планшета, убезпечить від виникнення подряпин і мікротріщин на поверхні ґаджета;
-
згинається смарт-обкладинка з автоматичним блокуванням пристрої під час закриття та підставкою для комфортного перегляду відео;
-
магнітне утримання чохла в закритому положенні;
-
режим для малювання пером S Pen, позиція для комфортної роботи з текстом;
-
легка вага за чудової міцності завдяки використанню полікарбонату й екошкіри PU;
-
захисний шар мікрофібри на всій внутрішній площині чохла;

Як придбати чохол-книжка для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Iron Grey (Ivanaks Tri Fold сірий із захисним склом 9H Tempered Glass і отримати знижку 19 гривень?
Додавайте товарні позиції в кошик і робіть замовлення в магазині Smarticase.
Дивіться характеристики захисного скла за посиланням внизу (прім на фото)
Який чохол вибрати для планшета Samsung Galaxy Tab s6 lite 2022 Це завдання легко та просто вирішить у магазині "Smarticase".
Відвідайте групу по чохлам для цієї моделі, натискайте на зображення внизу!

Сірий смарт-чохол Ivanaks Tri Fold smart для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 буде чудовим доповненням відповідно до тона обкладинки для планшета. Е— то сучасний варіант захисної обкладинки в елегантному оформленні з міцною конструкцією та смарт функціями.




Сірий смарт-чохол Ivanaks Tri Fold smart для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 купити в парі з додатковими аксесуарами для розширення Ваших можливостей використання розумної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Iron Grey or Platinum Grey |
- Ціна: 425 ₴









