
Силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L Tb-X505F), FHD (tb-x605F 605L) салатовий
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10_TPU6
Колір свіжості і життя, яскравий і веселий, безпечний для використання дітьми - силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L Tb-X505F), FHD (tb-x605F 605L) салатовий.
Модель - Ivanaks Stand TPU Green

На що слід приділити особливу увагу?
-
ударостійкий, чохлу не страшні кидки і удари, розтягування і постукування. TPU матеріал схожий на силікон, але ще м'якше і простіше в обігу.
-
регульований кут нахилу дисплея планшета. Можна комфортно подивитися кіно, пограти або почитати
-
в міру товсті стінки, щоб забезпечити гідний рівень захисту для корпусу і щоб не збільшувати сильно планшет в розмірах

Купити зелений силіконовий чохол для Lenovo Tab M10 TB-X505L TB-X505F з регульованою підставкою в парі з захисним склом, щоб екран був під бронею. Ціна комплекту приємна. Упаковка в коробку - безкоштовно!
Характеристики та фото захисного скла дивіться за посиланням, натискайте на зображення внизу.
Оцініть асортимент товарів магазину Smarticase. Велика різноманітність чохлів книжок і бамперів під Lenovo Tab m10 HD Tb-x505L X505F. Переходьте за посиланням, тисніть на фото внизу клікабельне
Силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L Tb-X505F), FHD (tb-x605F 605L) салатовий - ідеальне рішення для широкого кола користувачів:
-
самий практичний матеріал для виготовлення чохла - це термополиуретан (тпу);
-
зменшується ризик пошкодити випадково планшет Lenovo M10 при не акуратному використанні, при падіннях, перенесення в сумці;
-
підвищена безпека для кутів і країв планшета, особливо при падіннях з висоти на тверду основу;

- ідеальне поєднання для використання із зазначеною моделлю планшетного комп'ютера;
-
збереже клавіші управління гаджетом новими і цілими за рахунок монолітного формату бампера;
-
вертикальна позиція для перегляду відео, читання або навчання;
-
вбудована підставка-регулятор з 3-ма положеннями для нахилу планшета;
Зелений силіконовий чохол для Lenovo Tab M10 TB-X505L TB-X505F з регульованою підставкою в якості подарунка для дитини, дівчини або для себе.





Силіконовий чохол з підставкою для Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L Tb-X505F), FHD (tb-x605F 605L), модель планшета з діагоналлю 10,1 дюйм представлений для покупки в магазині "Smarticase".
Відправка по Україні Новою поштою! Безкоштовно при замовленні 650 гривень і більше!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab m10 (tb-x605L x605F tb-X505L x505F) |
- Ціна: 550 ₴










