
Сірий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Silver (Sm T500 T505) Самсунг таб а7
440 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_trifold_a72020
Відповідний відтінок обкладинки, максимум свободи та комфорту від використання планшета, магнітний замок-невидимка — це сірий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Silver (Sm T500 T505) Ivanaks Tri Fold grey
Чехол Tri Fold grey за кольором корпусу сумісний с моделями:
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Silver (SM-T500NZSA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Silver (SM-T505NZSA).
Також чохол Grey можна купити для таких версій:
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray (SM-T500NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Dark Gray (SM-T505NZAA)

Сірий оригінальний чохол Ivanaks Tri Fold Grey для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 можна сміливо застосовувати для вирішення таких завдань:
- сміливо використовувати планшет поза стінами будинку, носити пристрій у сумці, портфелі та рюкзачку без ризику "назбирати" подряпин на корпусі або дисплеї;
- розслабиться і відпочиватиме за переглядом ролика на YouTube, фільму в онлайн-кінотеатрі або відзнятого раніше відео ( вертикальна позиція чохла);
- працювати з текстом, готується до занять або спілкуватися в соціальних мережах, (позиція чохла під кутом 35 градусів);
- брати участь у дистанційному відеоучил;
- не бояться за дисплей і його цілісність під час транспортування планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 у сумці з металевими предметами (міцна обкладинка + магнітний замок);
- впевнено тримати планшет однією або двома руками, чіпко стикаючись з матовою шкірою PU;
- забезпечити достатній рівень захисту для планшетного комп'ютера;

Купити сірий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Silver (Sm T500 T505) Ivanaks Tri Fold grey з гарним захисним склом 2,5d і міцністю 9H.
Повна інформація за захисним склом Samsung Tab A7 2020 доступна за посиланням, переходьте для ознайомлення, натискайте на фото внизу.
Який чохол вибрати для Samsung Tab A7 2020 вже не є складною проблемою. Досить заглянути в групу магазину Smarticase, щоб швидко оглянути асортимент на парі-трійку варіантів.
Всі варіанти дивіться за посиланням — тисніть на зображення!
Сірий оригінальний чохол Ivanaks Tri Fold Grey для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 може використовувати власник планшета будь-якого віку та статі. Найбільше захисний аксесуар сподобається дорослій аудиторії користувачів завдяки розмірам, стилю оформлення та прості у використанні.
Чехол Ivanaks Tri Fold Grey виготовлений із міцних сучасних матеріалів, що забезпечує йому легку вагу та гарну міцність (шкіра Pu, мікрофібра й ABS-пластик).









Сірий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Silver (Sm T500 T505) Ivanaks Tri Fold grey з доставкою в будь-який населений пункт України з Новою поштою з оплатою під час отримання або за безготівковим перерахунком (інтернет-банкінг)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Сірий (Silver) |
- Ціна: 440 ₴












