
Протиударний силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) чорний
465 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: black_tpu_a72020
По-справжньому зручний і безпечний, з регульованою підставкою та посиленим захистом кутів пристрою — силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU black (чорний).
Особливості чохла Ivanaks TPU black:
-
еластичний, з м'якого тпу, що знімає ризики як або пошкодити чохол під час одягання (знімання) або падінь (удари);
-
знімна пластикова підставкарегулятор дає змогу вибрати розташування дисплея під час перегляду відео;
-
надійне утримання планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 у чохлі;

Чорний силіконовий чохол із підставкою Ivanaks Tpu Black для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 дасть Вам змогу:
-
покрити весь корпус пристрою силіконової бронь, захистивши в такий спосіб пристрій від руйнування під час падіння або ударів
-
не турбується за планшет і його цілісність під час використання пристрою дитиною
-
зберегти ґаджет новим і цілим, навіть у найбільш критичних ситуаціях
-
дивитися відео та фільми, підбираючи зручний для собі кут розташування екрана планшета чорний силіконовий чохол з підставкою Ivanaks Tpu Black для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505
-
уберегти від фізичного зношування рідні клавіші планшетного комп'ютера
-
придбати безпечний чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 на довгий термін користування

Безпечний силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU black купити в парі із захисним склом 9Hщоб комплексно розв'язати питання захисту планшета.
Детальна інформація про товар і його характеристики захисту дисплея представлені за посиланням, натискайте на світлину.
Допоможе вибрати гарний, зручний саме для Вас чохол на планшет Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505). Переходьте в групу товару та оцініть асортимент магазину "smarticase" — жмите на зображення внизу!

Чорний силіконовий чохол із підставкою Ivanaks Tpu Black для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 зручний своїй простій і властивості матеріалу виробу. Зведений до мінімуму ризик пошкодити планшет під час активного використання, зокрема дітьми.






Безпечний силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (Sm-T500 SM-T505) Ivanaks TPU black замовляйте з доставкою до Вас у місто або оселок.
Є накладна плата й безнадійна оплата через інтернет-банкінг!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | black ( чорний) |
- Ціна: 465 ₴











