
Розумний чохол книжка Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) синій
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dblue_trifold_a72020
Популярний темний відтінок, міцне ультратонкі виконання не збільшує планшет, практична і легка конструкція - темний синій смарт чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Deep Blue.
Чохол Tri Fold Deep Blue хорошого фабричного якості рекомендується використовувати з наступними версіями планшета :
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Silver (SM-T500NZSA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Silver (SM-T505NZSA).
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray (SM-T500NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T505 3/32GB LTE Dark Gray (SM-T505NZAA)

Синій сучасний чохол ультратонкий Ivanaks Tri Fold Deep Blue на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 - один з найбільш доступних і простих у використанні оригінальних чохлів-книжок;
-
легка вага захисного аксесуара не буде тягарем для планшета з діагоналлю більше 10-ти дюймів. Всього трохи більше 220 грам і Ваш Samsung Galaxy Tab A7 10.4 буде одягнений в самий популярний чохол в твердому виконанні
-
матова шкіра PU покриває зовнішню сторону захисного аксесуара, дозволяє надати бажаний відтінок планшету
-
за рахунок крихітних магнітів в обкладинці і жорсткому футлярі функціонує точний магнітний замок.
-
ніжний контакт корпусу Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 з чохлів Ivananks Tri fold можливий за рахунок ворсистою сірої мікрофібри, яку добре видно всередині чохла
-
закриття обкладинки автоматично переводить пристрій в глибокий сон, енерго ефективний режим споживання живлення
-
за рахунок складання обкладинки в підставку, можлива вертикальна позиція, так називаючи настільна установка планшета, щоб і відео подивитися і відпочити

Комплексна купівля, захисне скло 2,5 d і темний синій смарт чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Deep Blue всього з безкоштовною упаковкою в безпечну картонну коробку.
Детально за властивостями скла і з реальним зображенням товару - натисніть на зображення внизу.
Тільки оригінальні аксесуари передбачають ідеальне поєднання з мобільним пристроєм, вибирайте свій варіант чохла, відвідайте групу з чохлам для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505. Натисніть на фотографію внизу.
Синій сучасний чохол ультратонкий Ivanaks Tri Fold Deep Blue на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM T500 T505 відмінно підходить до обом кольорам планшета, Iron Grey і Platinum Grey за рахунок темного кольору обкладинки. Матова поверхня в класичному однотонному виконанні виглядає досить ефектно.






Темний синій смарт чохол Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 (T500 T505) Ivanaks Tri Fold Depp Blue купують для хлопців і чоловіків. Відтінок не нудний, не мазкий і ефектний.
Чекаємо на Ваші замовлення на сайті магазину "Smarticase"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deep Blue ( синій) |
- Ціна: 450 ₴










