
Синій еластичний чохол на силіконі Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Blue)
465 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_tpu_x306
Один найпрактичніших забарвлень футляра, яскравий і помітний, чудово захищає планшет в самих курйозних ситуаціях - синій еластичний чохол на силіконі Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Blue).
Захисна силіконова броня підходить для наступного переліку планшетів:


М'який захисний силіконовий чохол для дитини на Lenovo Tab M10 Hd 2nd Gen (Tb x306) - це набагато крутіше і надійніше, ніж просто звичайний силіконовий футлярчик на планшет:


Взуйте Ваш планшет правильно - купіть синій еластичний чохол на силіконі Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Blue) в парі з захисною для екрану, склом 9H. Відправка однією посилкою з безпечної упаковкою наповнювачем.
Клікайте на зображення внизу, щоб перейти на сторінку товару.
Не тільки силіконовими чохлами багаті, Хороший вибір захисних обкладинок Full Cover, чохол з клавіатурою і кольорові варіанти для дівчат - все детально і зрозуміло можна подивитися в групі товарів за чохлам на Lenovo Tab m10 hd 2nd gen. Клікайте по зображенню, яке Ви бачите внизу.

М'який захисний силіконовий чохол для дитини на Lenovo Tab M10 Hd 2nd Gen (Tb x306) вирішує завдання безпечного проведення часу з планшетом в плані цілісності пристрою і збереження новизни мобільної техніки. Цікавий відтінок, довгий термін корисного використання і прекрасні характеристики виділяють Ivanaks Tpu Blue чохол на тлі інших варіантів. Детальний фото огляд магазину Смартикейс представлений нижче.






Оригінальний захисний аксесуар доступний для придбання з кількома варіантами доставки ( Нова пошта, Джастін). Залишайте замовлення на синій еластичний чохол на силіконі Lenovo Tab m10 HD Tb-x306x x306F (Stand TPU Blue) через сайт або по дзвінку на контактний номер мобільного.
Вибирайте зручний для Вас варіант оплати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 149.4 мм |
| Ширина пристрою | 241.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen tb-x306f 306x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | синій |
- Ціна: 465 ₴










