
Білий (сріблястий) чохол книжка Mofi Cube на Xiaomi Redmi Note 3 pro SE (європейська версія)
450 ₴
382,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mofi_n3se_silver
Світла версія ультратонкого чохла Mofi, супер міцна обкладинка зі сталевою серцевиною, не слизька фактура шкіри pu - білий (сріблястий) чохол книжка Mofi Cube на Xiaomi Redmi Note 3 pro SE (європейська версія)
Колір обкладинки - Silver ( срібло)
Чохол підходить тільки для версії смартфона довгою 152,4 міліметра!

Не звичайний чохол книжка допоможе усунути безліч чинників і загроз для Вашого смартфона, захистити дисплея і спростити перегляд відео. Більш детально, читаємо нижче:

Тільки реальне зображення товару може максимально передати особливості і деталі продукції компанії Mofi. Пропонуємо ознайомитися з усіма варіантами чохлів книжок на смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE (Special Edition) у підбірці від магазину Смартикейс. Переходьте за посиланням, клікайте на фото внизу.
Справжній чохол книжка Mofi Silver для Xiaomi Redmi Note 3 pro SE (152 мм) світлого відтінку виглядає ефектно і найчастіше чохол купують жінки. Світлий відтінок виглядає дорого на темній (Black) і світлої версії (Gold) смартфона Note 3 pro SE. Особливості шкіри PU - її стійкість до фізичного впливу та забруднення. Не дивлячись на світлий відтінок, обкладинка чохла Mofi Silver не дуже брудниться пилом.



Такий варіант чохла просто не знайти на просторах українського інтернету. Якщо Ви мрієте про сріблястою версії чохла Mofi для свого смарта (Xiaomi Redmi Note 3 pro SE (152 мм), встигніть залишити замовлення на сайті магазину "Smarticase". З додаткових питань можна звертатися на контактний номер на сайті.
Відправка по всій Україні основними транспортними компаніями (Нова пошта, Укрпошта, Джастін)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений, Функція підставки |
| Колір | Сріблястий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 152.5 мм |
| Глибина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se Special Edition |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se Special Edition |
- Ціна: 382,50 ₴
- Спосіб упаковки: В оригинальной упаковке MOFI








