
Сірий чохол в шкірі PU з візерунком Вежа на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Gray
385 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: clasictower_pencil_s6lite
Тактильно приємна і візуально красива шкіра PU з ефектом анти-відбитки, романтичний малюнок на всю площу обкладинки і чорний еластичний футляр бампером з охопленням 270 градусів - сірий чохол в шкірі PU з візерунком Вежа на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Gray
Серія Ivanaks S Pen Slot Tower in Gray

Сучасний чохол з м'якою, пом'якшувальної удари, бронею TPU допоможе вирішити цілий ряд побутових завдань, а саме:

Користувачеві вже немає необхідності турбуватися за комплектний стилус S Pen і вирішувати куди це пристосування вмістити, щоб не втратити ( в кишеню або сумку). Ніша для пера S Pen виконана у вигляді над екранної клітинки в TPU фуляре, природно дублюючи розташування стилуса. Для зручного виймання пера з бампера, передбачено віконце у верхній частині чохла.

Сірий чохол в шкірі PU з візерунком Вежа на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Gray забезпечує дуже гідний рівень безпеки ( захисту від руйнування), як для корпусної частини гаджета, так і для робочої поверхні планшета - для його дисплея. Але присутність хорошого загартованого захисного скла тільки додає впевненості при роботі з планшетом, особливо за межами рідного дому.. рекомендуємо додати до замовлення захисне скло. Ціна комплекту - 580 гривень.
У доступній формі ознайомитися з описом захисного скла 9H - переходьте за посиланням, натискайте на зображення внизу.
Розумний чохол з Ейфелевою вежею Ivanaks S Pen Tower для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Gray - цій гідний варіант уваги, але не єдиний. Гарна добірка чохлів і бамперів на планшет 10,4 дюйма від Самсунга представлена в групі магазину Смариткейс. Для швидкого ознайомлення з асортиментом, натискайте на перше фото внизу!


Сучасний чохол з м'якою основою на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020 (SM P610 P615) - це купівля на багато років. У довговічності конструкції не варто сумніватися. TPU + PU - це ідеальна пара полімерів, яка придумана на сьогодні для захисту мобільної техніки від фізичного зносу.
Оцініть можливості товару з детально фото огляду від магазину smarticase.







З питань придбання та уточнення можна звертатися за контактним телефоном (вказано на сайті). А щоб купити чохол сірий в шкірі PU з візерунком Вежа на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Gray - залишайте Ваші замовлення на сайті. Відпрацюємо в робочий час і оперативно відправимо.
Всі замовлення від 650 гривень будуть відправлені Новою поштою, Джастін або Укрпошта безкоштовно!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Виробник | Samsung |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 385 ₴












