
Ультратонкий чорний чохол Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 тверда основа ABS
355 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blacktf_Matepad_t8
Спеціально для чоловічої половини користувачів, бізнес варіант захисної обкладинки в класичному виготовленні в матовій шкірі PU — ультратонкий чорний чохол Huawei Mated T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 на твердій ABS основе.
Модель Ivanaks Tri Fold black — колір обкладинки чорний

Критерії вибору, якими керуються чоловіки під час пошук захисного чохла для планшета:
-
оригінальний футляр, виготовлений чітко під планшет Huawei Matepad T8 KOBE2-L09 (W09), з дотриманням розмірних і дизайнерських особливостей пристрою;
-
тверда надійна захист стінок, здатна витримати натискання або вплив невеликої сили;
-
стильний зовнішній вигляд без зайвого привернення уваги;
-
положення для перегляду відео, для роботи з текстом, у програмах;
-
обов'язково з магнітним утриманням обкладинки;
-
з міцною, стійкою до впливу вологи, обкладинкою зі шкіри PU ( полиуретан);

Обов'язкове доповнення для захисного чохла — загартований прозорий бар'єр між дисплеєм і зовнішнім середовищем. Так, йдеться про прозорому загартованому склі. Купити екошкіряний чохол Ivanaks Tri-fold black для Huawei Matepad T8 Deepsea Blue KOBE2-W09 KOBE2-L09 зі склом 2,5d зі знижкою 30 гривень за ціною скляного протектора.
Вся необхідна інформація про супутній товар представлена за посиланням, натискайте на зображення внизу.
Заплуталися в величезній пропозиції товарів на планшет Хуавей і не знаєте, який чохол для Huaweu Mediapad t8 купити для дитини або для себе? Магазин "Smarticase" дбає про своїх клієнтів, пропонуючи тільки найкращі, гідні уваги варіанти оригінальних обкладинок і чохлів. Різноманітність кольорів і моделей, детально та зрозуміло про характеристики — у групі товару, переходьте за посиланням, клікайте на світлину внизу.
Ультратонкий чорний чохол Huawei Matepad T8 KOBE2-W09 KOBE2-L09 отримав такі характеристики завдяки застосуванню в конструкції передових матеріалів:
- синтетичної шкіри PU з матовою вологостійкою не мазкою поверхнею, красивою та однотонною;
- мікрофібрової тканини на всій внутрішній поверхні захисного аксесуара;
- твердого не товстого ABS пластику, що надає міцності чохлу Ivanaks Tri Fold, полегшує вагу;






Вибирайте спосіб доставляння товару ( Нова пошта, Джастін, Укрпошта) й екошкірний чохол Ivanaks Tri-fold black для Huawei Matepad T8 Deepsea Blue KOBE2-W09 KOBE2-L09 буде відправлений Вам із безпечною транспортувальною упаковкою (паковка за рахунок магазину Смартикейс).
Є оплата під час отримання!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 199.7 мм |
| Ширина пристрою | 121.7 мм |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Модель планшета | HUAWEI Matepad T8 Deepsea Blue (KOBE2-W09 KOBE2-L09) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Deepsea Blue |
- Ціна: 355 ₴










