
Зелений дитячий чохол Слоник на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Dark Grey протиударний смарт
380 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: elephant_ray_a72020
Кольоровий фон з зображеним милим слоником, хто слухає музику в навушниках, з великими добрими очима - це зелений дитячий чохол Слоник на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Dark Grey.
Модель Ray Elephant (Слоник в навушниках).

Для перевірки, знайдіть свою модель планшета в нижче наведеному списку, щоб впевнено купити собі оригінальний чохол.


Розумний зелений чохол з малюнком Ray Elephant (слоник) на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 Dark Grey допомагає комплексно підійти до питання безпечного використання планшета. Його можливості наступні:


Магазин "Смартикейс" дарує знижку на придбання комплекту. Оригінальне захисне скло і золену дитячий чохол Слоник на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Dark Grey за ціною 585 гривень з безкоштовною упаковкою в коробку з наповнювачем, щоб перевізник не пошкодив цілісність Вашого замовлення!
Посилання на скло для дисплея - натисніть на фотографію внизу.
Знайти підходящий варіант для Вашої дитини в магазині "Smarticase", адже ми зібрали кращі варіанти оригінальних аксесуарів на планшет Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Dark Grey і Silver версію. Швидке порівняння і зрозумілий опис допоможуть Вам з прийняттям рішення. Не витрачайте свій дорогоцінний час на пошуки добре чохла. Натисніть на зображення нижче!
Зелений дитячий чохол Слоник на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 Dark Grey виглядає оригінально, сидить на планшеті як рідної і дозволяє працювати, вчитися, брати участь у відео навчанні на Вашому планшеті максимально комфортно і безпечно. Дивіться фотографії реальні, і робіть Ваше замовлення.


Купити розумний зелений чохол з малюнком Ray Elephant (слоник) на Samsung Galaxy Tab A7 10.4 Dark Grey можна з оплатою при отриманні у відділенні Нової пошти або Джастін, попередньо примірявши і відчувши якість товару своїми руками в живу.
Оперативна відправка по Україні

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 157.4 мм |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 SM-T500 SM-T505 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Діловий Слоник |
- Ціна: 380 ₴










