
Розумний матовий зелений чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5 plus (Mofi smooth pu)
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: REDMI5PLUS_SMOOTH_GN
Красивий захист для корпусу мобільного пристрою, смарт можливості та чарівний матовий відтінок обкладинки — це розумний матовий зелений чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5 plus
Серія — Mofi smooth pu Dark Green (темний зелений)

Особливості фірмового чохла Mofi:
- не слизька матова поверхня забезпечує впевнене утримання мобільного пристрою в руках користувача;
- взаємодія з датчиком Холла смартфона Xiaomi Redmi 5 plus створює ефект автоматично блокування дисплея ґаджета під час закриття обкладинки;
- протиударна обкладинка зі сталевою серцевиною, щоб захистити дисплей від ризику пошкодження під час ударів із боку екрана;
- комфортний перегляд відео без потреби утримувати Redmi 5 plus у руках;
- застосування міцних сучасних захисних матеріалів (синтетична шкіра PU та ударостійкий TPU футляр) дало змогу створити компактний захисний аксесуар, товщина якого лише 11 міліметрів;
- захист рідних клавіш смартфона Редмі 5 плюс від неминучого фізичного зношування. TPU футляр виготовлений із суцільними кнопками, клавіші керування гучністю й живлення будуть під шаром силіконової броні;
Усі варіанти чохлів і забарвлень для смартфона Xiaomi Redmi 5 plus з докладними фотографіями подивитися в групі з оригінальними чохлами. Натискайте на світлину внизу (зображення клікабельне)
Темний зелений смарт-чохол Mofi Smooth PU для Xiaomi Redmi 5 plus прикрасить Ваш ґаджет, додасть впевненості та комфорту у використанні смартфона. Гарний колір обкладинки підходить для жінок і для користувачів ґаджета, які цінують оригінальні відтінки та сучасний дизайн від Mofi.







Скористайтеся унікальною можливістю, купіть розумний матовий зелений чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5 plus у серії smooth pu від Mofi в магазині "Smarticase".
Відсилання по всій Україні!
Безналічна оплата та накладений платеж!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, Рифлена текстура, Функція підставки |
| Тип застежки | Без застібки |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Колір | Зелений |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 450 ₴











