
Універсальна сіра чохол кишеня для планшета, діагональ 10-11,5 дюймів
175 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: karman_10
Простий у використанні, із захистом від випадання планшета з чохла, у нейтральному кольорі — універсальна сіра чохол кишеня для планшета.
Рекомендований для планшетів із діагоналлю дисплея от 10-ти до 11-ти дюймов
Зовнішні розміри: 30 на 21,8 сантиметрів
Внутрішні розміри: 29,3 на 20,8 сантиметрів.
Внимание! Будь ласка, враховуйте той момент, що залежно від товщини корпусу Вашого планшета, змінюватиметься площа розміру в бік зменшення. Наприклад, сірий чохол кишеня з планшетом Samsung Galaxy Tab A8 10.5 всередині, матиме зовнішні розміри 29.5 на 21.2 сантиметрів

Сіра повстяна кишеня з клапаном (липучкою) для планшета підходить для вирішення таких завдань:
- захист корпусу та дисплея планшета від ударів і появи подряпин завдяки м'яким, ударо поглинальним стінкам завтовшки 22 міліметри:
- створення додаткового захисного бар'єра в умовах застосування з чохлом-книжкою (для планшетів із діагоналлю 10,1-10,4 дюймов);
- простір для декількох аксесуарів, тобто можна розмістити планшет у чохлі-книжці + стилус або бездротову клавіатуру, щоб усе необхідне було разом і під руками;

Ви можете підібрати для свого планшета відповідний розмір захисного чохла-кармана з огляду на розміри Вашого ґаджета. Відвідайте групу магазину "Smarticase" — натискайте на світлину внизу.
Універсальна сіра чохол кишеня для планшета в темно-сірому кольорі поєднується з більшістю варіантів планшетів у діагоналлю екрана 10-11 дюймів. Синтетичний матеріал, зовні схожий на повсть, не ковзає в руках, забезпечує чудове чіпкість із поверхнею рук користувача. Фіксувальний клапан із липучкою не допускає випадання планшета з внутрішнього простору захисного аксесуара.



Сіра повстяна кишеня з клапаном (липучкою) для планшета 10 11 дюймів Ви можете замовити в магазині "Smarticase" з доставкою зручним для Вам варіантом перевізника.
Доставка по всій Україні, а оплата — накладний платіж й безготівкове переведення (приват 24, інтернет-банкінг)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Повсть |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 293 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Липучка |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 208 мм |
| Модель планшета | для планшетів 10-11.5 дюймів |
- Ціна: 175 ₴








