
Молодіжний синій силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tpu blue
465 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_rez_blue
М'який захисний аксесуар з потовщеними кутами, відмінною міцністю, гарним показником ударопоглинання і регулятором нахилу планшета - це синій силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tpu blue
Модель - Ivanaks Tpu Blue (світлий синій)

Чому вибирають цю модель чохла?
-
практично не изнашиваемый варіант захисного футляра, термін корисного використання тривалий за рахунок властивостей термопластичного поліуретану;
-
зручний і безпечний, навіть при використанні планшета дітьми, закриває усі вразливі місця влаштування, формує бортик над мультимедійним дисплеєм
-
з силікону і з регульованою підставкою, що розширює можливості використання, навчання і роботи на планшет Lenovo Tab k10
Протиударний синій чохол на силіконі Ivanaks blue Shield на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) придбати в одній посилці з захисним склом 9H, щоб максимально вберегти і дисплей і корпус планшета 10,3 дюйма. Ціна комплекту – вартість чохла + скла (-5 % на ціннику скла).. Упаковка замовлення - безкоштовно від магазину "Smarticase"


Всі найцікавіші варіанти захисту планшета, його вразливих місць і точок, зібраний в одному місці. Натисніть на зображення внизу і переходите в групу магазину "Смартикейс"
Тільки кращі оригінальні чохли Lenovo Tab k10 tb-x6c6x tb-x6c6F
Синій силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tpu blue і його характеристики зрозумілою мовою:
-
матеріал чохла - TPU ( термопластичний поліуретан), м'який і міцний одночасно. Відмінне поглинання ударів і амортизація при падінні. Матеріал вставки-регулятора - це ABS пластик, легкий і міцний
-
планшет Lenovo Tab k10 занурюється у простір футляра з невеликим зусиллям, щоб бортики і кути зайшли на дисплей пристрою. Сидить чітко і надійно
-
горизонтальна позиція фіксації пристрою передбачає 3 режими розташування. Додатково є можливість розмістити Lenovo Tab k10 в комфортній позиції для роботи з текстом (малюванням)
-
потовщені кути, виступаючі за межі корпусу по вертикалі і горизонталі, формують надійну захисну броню на 360 градусів.
-
ефект сот на внутрішній задній стінці забезпечує хорошу вентиляцію для задньої стінки планшета Lenovo Tab k10, оберігає від перегріву
Протиударний синій чохол на силіконі Ivanaks blue Shield на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) виглядає яскраво і сучасно з планшетом, виготовлений конкретно і тільки на зазначену модель, Оцінити товар, як в живу, Ви можете на детальному фотообзоре від магазину "Смартикейс".







Залишайте Ваші замовлення наіній силіконовий чохол Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tpu blue. Відправимо зручним для Вас спосіб доставки з варіантом оплати, який Ви обрали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 465 ₴











