
Бузковий чохол на силіконі для дівчини Lenovo Tab K10 (tb-x6c6) Ivanaks Tpu Purple
475 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_rez_purple
Приємний ніжний відтінок, зручний і дійсно захисний - це бузковий чохол на силіконі для дівчини Lenovo Tab K10 (tb-x6c6)
Модель - Ivanaks Tpu Purple (бузок)

Все необхідне для безпечного використання планшета в будь-якому місці і будь-яким користувачем, купіть захисний бузковий чохол Ivanaks Shield силікон на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) і загартоване скло 9H (знижка 5% на ціннику скла) з бережний упаковкою для безпечної доставки.

Така різноманітність моделей і забарвлень занурює в тривалі роздуми, який чохол на Lenovo tab k10 вибрати, щоб не помилитися. Якщо Ви бажаєте просто і швидко порівняти найпопулярніші моделі чохлів, детально розглянути реальні фотографії та отримати вичерпну інформацію про товари - натисніть на зображення внизу, відвідайте групу з чохлами від "Smarticase".
Що можете і не може бузковий чохол на силіконі для Lenovo Tab K10 (tb-x6c6):
-
формує цілісну силіконову броню, закриває вразливі місця планшета, формує захисний бортик над дисплеєм;
-
не їсть, не рветься при розтягуванні і впливі сили. Особлива міцність аксесуара дозволяється користуватися його захисні властивості тривалий термін;
-
просто регулюється по висоті, якщо Ви хочете подивитися відео контент або почитати новини в інтернеті;
-
оберігає від фізичного зносу рідні клавіші планшета;
-
оберігає від перегріву задню стінку Lenovo tab k10, створюючи умови для природної вентиляції;
Оцініть жіночий захисний бузковий чохол Ivanaks Shield силікон на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) в нашому фото огляді. Також на сторінці Ви можете знайти відео огляд на даний товар.







Для захисту і зручності при використанні, купити бузковий чохол на силіконі для Lenovo Tab K10 (tb-x6c6) в магазині "Смартикейс".
Відправляємо по Всій країні, вибирайте перевізника і форму оплати.
Безкоштовна доставка на замовлення від 650 гривень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 475 ₴











