
Молодіжний чохол (граффіті) на Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) ivanaks tri fold grafity
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: trifold_frafity_a7lite
Кольорові візерунки, абстрактні форми і приємна міцна поверхня - це різнобарвний молодіжний чохол на Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225).
Модель Ivanaks Tri Fold Grafity рекомендується для таких моделей планшета Таб А7 лайт:


Яскравий молодіжний чохол Ivanaks Tri fold Grafity для планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T220NZAF) позиціонується як ультра компактний варіант захисної обкладинки в книжковому форматі для комфортного використання планшета в роботі, навчанні та дозвіллі:



Різнобарвний чохол Графіті на Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) замовте разом з захисним склом однією посилкою. Магазин Смартикейс дбайливо упакує товар у транспортну упаковку (за рахунок магазину).
Щоб додати скло в кошик замовлення - натисніть на фотографію!
Вибирайте три будь чохла для планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite і отримуйте безкоштовну доставку Вашого замовлення будь-яким з можливих варіантів доставки. Книжка Tri fold, силіконовий футляр TPU shield і орігамі-чохол в різних кольорових варіантах різноманітять Ваш планшет. Відвідайте групу магазину, натискайте на зображення внизу.
Молодіжний чохол для планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite (SM-T220NZAF) привертає увагу оточуючих настільки сучасним кольоровим оформленням, компактними розмірами і легкою вагою. Ваш планшет буде в панцирі і менш схильний до фізичного зносу.






Він вже практично у Вас в руках, різнобарвний молодіжний чохол на Samsung Galaxy tab A7 lite (SM-T220 SM T225) в кольорі Графіті. Необхідно лише залишити замовлення в кілька кліків або зателефонувати на контактний номер мобільного, щоб цей аксесуар вирушив до Вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Графіті (Молодіжна забарвлення) |
- Ціна: 425 ₴











