
Жіночий червоний чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks tri fold red
469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_red
Помітний яскравий відтінок, міцна шкіра PU і тверді стінки з ABS пластику - це розумний жіночий червоний чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F)
Модель - Ivanaks Tri fold Red (червоний)

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію з планшетом, радимо придбати яскравий червоний чохол книжка Ivanaks Tri fold Red на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) і захисне скло.
Упаковка від магазину - безкоштовно для покупця!
Відвідайте сторінку зі склом та його характеристиками - натисніть на зображення внизу!
Упевнена посадка планшета Lenovo Tab k10 в твердий захисний футляр за рахунок дотримання оригінальних розмірів і розташування отвори для камери і роз'ємів. Гаджет набуває 3-х шарову захист на всі 360 градусів, що істотно знижує ризики пошкодження пристрою.

Не промахнутися з вибором чохла, купити потрібний чохол на Ленів таб к10 з доступною ціною і повним розуміємо, що Ви купуєте. Відвідайте групу магазину, де зібрані найбільш цікаві варіанти для просто і зручного вибору і порівняння. Натисніть на зображення (фотографія активна)
Жіночий червоний чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) виготовлений не як звичайна обкладинка для планшета. Це також:

Червоний чохол книжка Ivanaks Tri fold Red на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) з розумною 3-х складовою обкладинкою здатний забезпечити достатній рівень захисту для Вашого гаджета, навіть при транспортуванні його в сумці або портфелі. Вбудований магнітний замок забезпечує м'яке утримання обкладинки. Зручно для використання.







Зручне оформлення замовлення, великий вибір варіантів доставки по всій Україні. Купити червоний чохол для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) для себе або близької людини з оперативної відправкою в робочі дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
- Ціна: 469 ₴











