
Кольоровий чохол з метеликами на Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks tri fold fly
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_fly
Постійний супутник планшета в дорозі і подорожах, його броня і захист від непередбачених збоїв або зіткнень - кольоровий чохол з метеликами на Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F)
Модель - Ivanaks Tri fold Butterflies (Метелики)

Планшет у повній безпеці, навіть найбільш вразлива його частина - екран, якщо купити розумний жіночий чохол Ivanaks Tri fold Butterlies на Lenovo Tab k10 FHD (Ленів таб к10) відразу з захисним склом. Знижка 19 грн на ціні скла.
Докладна інформація про товар і його характеристики представлена за посиланням, тисніть на фото!
Модель Ivanaks Tri fold Butterlies крім яскравої кольорової обкладинки змогла зацікавити користувачів легкою і міцною конструкцією і тонкими стінками, що дозволяє комфортно користуватися планшетом, переміщати його куди Вам необхідно працювати.

Асортимент на чохли для планшета Lenovo Tab k10 FHD для придбання уроздріб і оптом від магазину Смартикейс представлений по посиланню (активна фотографія). Натисніть на зображення!
Темный синий чехол в коже PU Ivanaks Tri fold Deep blue на Lenovo Tab k10 FHD (TB X6C6X X6C6F) - это современная обложка на Ваше планшет и ее возможности широкие:

Цветной чехол с бабочками на Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) - это не только украшение Вашего планшета, обложка с которой не стыдно показаться в общественном месте 9 школе, на работе), но и современный защитный футляр для комфортного взаимодействия с планшетом и выполнения задач







Если Вы готовы приобрести умный женский чехол Ivanaks Tri fold Butterlies на Lenovo Tab k10 FHD (Леново таб к10), не теряйте драгоценного времени и оставляйте свой заказ на сайте в любое время дня и ночи!
Отправка по всей Украине!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Метелики і квіти |
- Ціна: 489 ₴











