
Чохол Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) Ivanaks s pen (жіночий) з розміщенням стилуса (Вежа)
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: newtower_pencil_s6lite
Ударостійкий чохол з підвищеними захисними характеристиками, численними позитивними відгуками від власників і модернізованим футляром з TPU - чохол книжка для Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) з розміщенням стилуса.
Модель чохла - Ivanaks S Pen Slot
Забарвлення обкладинки - Ейфелева вежа
Технічний номер моделі планшета - Sm-P610, SM-P613, SM-P615, SM-P620, SM-P625
Серія Ivanaks S Pen Slot Paris підходить для таких моделей планшета:
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Rose Gold (SM-P625NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Rose Gold (SM-P620NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Mint (SM-P620NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Grey (SM-P625NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB LTE Grey (SM-P625NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Mint (SM-P625NLGA

Підібрати чохол під Ваші уподобання можна швидко та просто - відвідавши сторінку магазину Смартікейс, де ми підібрали найцікавіші варіанти обкладинок для планшета Tab s6 lite 2020-2022 років випуску. Натискайте зображення внизу!
Смарт чохол Ivanaks S Pen Paris Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 з нішою під стілус може пом'якшувати силу удару, видозмінювати Ваш планшет, а також виділятися такими пунктами:

Комплектний стиль від планшета Samsung Galaxy Tab s6 lite дуже легко втратити і це ціла проблема для користувачів. Чохол Ivanaks S Pen Slot Paris передбачає спеціальну під екранну нішу, куди можна розташувати аксесуар для малювання. Все необхідне буде у зоні доступу користувача. Два отвертсія під нішою дозволяють пальчиками виштовхнути стілус із слота, щоб їм можна було попрацювати.

чохол книжка для Samsung Galaxy tab s6 lite (10.4) з розміщенням стилуса в забарвленні обкладинки Ейфелева вежа - один з топових варіантів захисту планшета при активному режимі використання. Щоб гаджет бути під максимальним захистом, рекомендуємо придбати захисне скло та поклеїти його на екран пристрою. Даруємо знижку 20 гривень на ціннику захисного скла. Знижка дійсна лише при замовленні через сайт магазину.
Натискайте зображення внизу, щоб додати скло на замовлення!
Розумний чохол Ivanaks S Pen Paris Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2024 з місцем під ручку вироблений з найоптимальнішої комбінації полімерів (PU шкіра + термополіуретан), що робить його захисним аксесуаром на багато років використання.
Тільки в магазині Смартікейс Ви можете оцінити товар живим, так як він виглядає в реальності!







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 599 ₴











