Гарний Quick Circle чохол-книжка для смартфона LG G4 H815 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Купить чехол-книжка LG G4 H815 із захисним склом за 280 грн!
Якщо Ви в пошуку чохла Quick Circle для Вашого чудового смартфона LG G4 H815 і критеріям вибору є доступна ціна, гарна якість і додаткові можливості, то Ви в правильному місці.
Магазин Smartcase приготував рішення для Вас!
Купити чохол для телефона LG G4 H815 можна розмістити замовлення будь-яким зручним для Вас способом — через кошик сайту або за дзвінкою на контактний номер.
Доставка по всій Україні Новій помпи, Укрпошті, Інтайм

Чохол-книжка LG G4 H815 з функцією Quick Cirlce прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Які переваги має чохол QC LG G4 H815?
1. Легка вага та невеликі розміри.
2. Захист від подряпин і потертостей корпусу і дисплея смартфона LG G4 H815
3. Функція Quick Circle — робота зі смартфоном LG G4 H815 через активне віконце. Можна приймати та відхиляти дзвінки, набрати номер для дзвінка, запустити пошуковик Google для отримання відповіді на Ваше питання (задається голосом), читання смс-повідомлень, увімкнення ліхтарика, швидкі знімки камерою, керування аудіоплеєром, перегляд повідомлень смартфона LG G4 H815, зміна параметрів смартфона, перегляд часу та інші можливості. Як Ви бачите, список досить великий.
4, Можливість бездротового заряджання та використання NFC в
5. Мінімальне потовщення смартфона LG G4 H815, адже для того, щоб одягнути чохол на LG G4 H815, у ґаджета необхідно зняти задню кришку.

Купити чохол для телефона LG G4 H815 можна разом з силіконовою підставкою-присоскою для перегляду відео. Ціна підставки — всього 10 грн.

Внутрішні розміри чохла Quick Cirсle LG G4 в точності відповідають розмірам смартфона LG H815, є отвори під роз'єми, кнопки, камеру.

Для того, щоб одягнути чохол-книжка LG G4 H815 з функцією Quick Cirlce необхідно зняти рідну задню кришку в LG G4 і замість неї одягнути пластикову кришку чохла. Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі практично дорівнює товщині телефона.
Колір обкладинки чохла — Сірий
Матеріал обкладинки — поліуретан, матеріал задньої кришки чохла — пластик.

Обкладинка чохла Quick Cirсle з обох боків виготовлена з міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона (задня кришка чохла) виготовлений із міцного пластику. Зовнішня задня стінка тримача з красивим рифленим глянсовим покриттям.
Смарфтону LG G4 H815 буде комфортно в цього чохла!
Ціна на чохол для LG G4 H815 Quick Cirсle доступна для придбання!
Купити чохол для телефона LG G4 H815 LG G4 H815 з 3 варіантами доставки
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтаймом по всій Україні!
Щоб купити чохол для LG G4 H815 телефонуйте на контактний номер телефона або оформляйте замовлення через сайт магазина Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G4 H815 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






