Новинка

Золотистий чохол Silk MC + Quick Circle для смартфона LG G4 H815 H818
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LGG4F03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний і зручний захисний чохол Silk Magnet Closer + Quick Circle (далі Silk MC+QC) для смартфона LG G4 H815 H818 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Silk MC+QC чохол для смартфона LG G4 H815 H818 — ідеальний варіант захисного чохла для користувачів смарту G4, яким важливо використовувати можливості функції Quick Circle + не турбується про цілісність пристрою
Магазин Smartcase пропонує тільки найкращі рішення захисту для смартфонів і планшетів!
Купити чохол Silk MC+QC для смартфона LG G4 H815 H818 можна зробивши замовлення через кошик покупок, вказавши водночас мінімум інформації, необхідної для доставки товару

Чохол-книжка Silk MC для смартфона LG G4 H815 H818 наділений безліччю корисних характеристик.
Які переваги в цього чохла?
1. Легка вага та висока міцність.
2. Захист дисплея та корпусу смартфона LG G4 H815 H818. Активне вікно захищене прозорою мембраною, чуйною до дотиків.
3. Функція Quick Circle — використання смартфона LG G4 H815 H818 у швидкому режимі — через віконце в обкладинці, захищене мембраною. А це:
― відхилення, вживання дзвінків, набір номера
— оперативний пошук інформації через голосовий пошук у Google
— читання SMS-повідомлень
— керування аудіоплеєром
― швидке фото камери
— перегляд часу, красивий годинник
― і багато інших корисностей
4, Немає потреби знімати задню кришку смартфона LG G4 H815 H818, щоб одягнути його в чохол. Зберігається можливість бездротового заряджання та використання NFC.
5. Магнітний замок + положення горизонтального встановлення смартфона LG G4 H815 H818.

Купити Qiuck Cirle чохол для смартфона LG G4 H818 можна разом із захисною плівкою. Ціну плівки уточнюйте!

Внутрішні розміри чохла Silk MC + QC відповідають розмірам смартфона LG G4 H815 H818є всі необхідні отвори.

Для того, щоб одягнути телефон LG G4 H815 H818 у чохол Silk MC+QC, немає потреби знімати задню кришку смартофну
Колір чохла — Золотистий
Матеріал обкладинки — поліуретан, матеріал утримувального бампера ― полікарбонат.

Обкладинка чохла Silk MC+QC із зовнішнього боку виготовлена з міцного поліуретану з ефектом шовку, всередині до книжки кріпиться прозорий пластиковий бампер, куди встановлюється смартфон LG G4 H815 H818. Внутрішня сторона чохла книжки покрита приємним м'яким шаром мікрофібри, сірого кольору.

Ціна чохла Silk MC+QC для LG G4 H815 H818 доступна для придбання!
Купити чохол для смартфона LG G4 H815 H818 с
доставкою Зміцнюй, Новою Пошитою або Інтаймом по всій Україні!
Щоб купити чохол Silk MC+QC для LG G4 H815 H818 телефонуйте, будь ласка, за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті Smart Case або розміщуйте замовлення через кнопку КУПИТИ!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G4 H815 H818 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






