
Кораловий чохол підвищеної міцності Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616), P11 5G TB-J607Z
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: coral_gum_p11
Покращений футляр з еластичної гуми та протиударними кутами та підвищеною стійкістю до деформації — це кораловий чохол підвищеної міцності Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616), P11 5G TB-J607Z
Розумний чохол-книжка з особливою фактурою поверхні, що імітує полотняну тканину, підходить для такого переліку пристроїв:

, а також для планшета Lenovo tab p11 5g TB-J607Z

Світло рожевий чохол-книжка Ivanaks Gum Coral з гумовим футляром на Lenovo tab P11 plus, P11 5g і його характеристики:
-
аксесуар впевнено та щільно утримується в руках користувача завдяки ланцюжку, не глянсовій поверхні. Фактура схожа на тканину, але фактично це поліуретан — той самий матеріал, з якого роблять аксесуари з екошкіри;
-
підвищена міцність футляра завдяки еластичним полімерам автоматично знімає проблему фізичного руйнування під час ударів або впливу сили на футляр;
-
м'який шар мікрофібри всередині обкладинки тішить користувача тактильно та допоможе вберегти від мікроподряпин на дисплеї;
-
занурення планшета Lenovo tab p11 в режим автосна (блокування дисплея) під час закриття обкладинки
-
кораловий чохол підвищеної міцності Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616), P11 5G TB-J607Z забезпечує високий клас захисту пристрою під час активного використання, дає змогу використовувати пристрій у будь-яких умовах, переміщати девайс і возити в автомобілі;
-
монолітне лиття футляра з урахуванням особливостей лінійки планшетів Lenovo tab p11 забезпечить комфортне використання девайса під час під'єднання зарядки, контакту з кнопками та фотографування;
-
звичні та популярні функції, необхідні під час дозвілля та роботи — горизонтальне встановлення, робота з текстом, малювання;


Отримайте знижку 20 гривень на захисне скло для дисплея, додавайте в кошик покупок рожевий чохол-книжка Ivanaks Gum Coral з гумовим футляром на Lenovo tab P11 plus і захист для дисплея. Під час оброблення замовлення ціна замовлення буде скоригована. Детально про захисне скло - натискайте на зображення нижче за текстом!
Модель Ivanaks Gum Coral підходить для активного використання, коли:
-
є великий ризик частих падінь планшетного пристрою
-
для користувачів дітей і літніх людей
-
за частих переміщень із планшетом Lenovo tab p11
-
для навчання та роботи, для презентацій і роботи з клієнтами




Світло рожевий чохол-книжка Ivanaks Gum Coral з гумовим футляром на Lenovo tab P11 plus, P11 5 g купити з доставкою в будь-який населений пункт України. Оригінальний аксесуар виконує безліч побутових завдань, оберігає пристрій і розширює можливості під час роботи.
Відправка в Україні Нова пошта, Укрпошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Кораловий |
- Ціна: 599 ₴









