Зручний чохол-книжка Silk MC з безліччю переваг для смартфона Xiaomi Note 2 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною

Чохол Silk MC з вікном для приймання/відклонення дзвінків ― новий варіант рішення зручного чохла-книжки для Вашого смартфона Xiaomi Note 2
Як будь-який власник смартфона, Ви бажаєте придбати зручний чохол, який добре б захистив смартфон Xiaomi Note 2 від небезпек зовнішнього середовища, і напевно, з можливістю розмови телефоном без відкриття обкладинки. Щоб бути спокійним за цілісність смартфона і його дисплея, і водночас активного використовувати смартфон скрізь. Якщо все сходиться, то цей варіант максимально підходить для ВАС!

Відео огляд чохла Silk MC разом зі смартфоном Xiaomi Redmi Note 2
Чехол Silk MC — зручний захисний чохол із безліччю переваг!
1. Приймання — відхилення дзвінків. У обкладинці чохла є простір, через який можна приймати та відхиляти дзвінки, вести розмову зі смартфона Xiaomi Note 2 без потреби відкривати чохол.

2. Гарний чохол-книжка з міцного матеріалу (поліуретан) із шовковим ефектом. Із зовнішнього боку чохол покритий поліуретаном, не ковзає в руках. Усередині чохла — композиція із сірої практичної мікрофібри та прозорого проти ударного бампера.

3. Чудові захисні властивості чохла Silk MC, , які оберігають Ваш смартфон Xiaomi Note 2 от подряпин, відколів, потертостей. Усередині чохла передбачений прозорий бампер із полікарбонату, куди поміщається смартфон Xiaomi Note 2 для встановлення в чохол-книжку Silk MC. Саме такий варіант, книжка + бампер, забезпечує максимальний рівень захисту смартфона, не обмежуючи зручності використання.

4. Магнітний замок. В чохлі Silk MC передбачений механізм для утримання чохла в закритому положенні, коли це необхідно. Це магнітний замок, magnet closer (MC). Являє собою магнітики, які вбудовані в обкладинку чохла. Легко відкривається, просто закривається.

5. Фіксація в горизонтальному положенні. Це перевагу оцінять прихильники перегляду фільмів на смартфоні Xiaomi Note 2, а також каналів на YouTube. Смартфон Xiaomi Note 2 можна з легкістю встановити в горизонтальному положенні, водночас руки будуть вільні

Купити Silk MC чохол для Xiaomi Note 2 можна розмістивши замовлення на нашому сайті через кошик покупок.
Обробимо Ваше замовлення максимально оперативно!
Чехол-книжка Silk MC — ідеальний форм-фактор захисного чохла для вимогливого власника смартфона Xiaomi Note 2
Розміри бампера:
152 х 77 х 10 мм.
Колір чохла — Золотистий
Купити Silk MC чохол для Xiaomi Note 2 може будь-хто охочий із будь-якої точки України!
Доставка Укріплостей (12 грн) і Новою Щокою (від 25 грн), Інтаймом (від 21 грн) з оперативним відправленням!
Є також захисна плівка на екран!
ВАРИАНТЫ ЦВЕТОВ ЧЕХЛА SILK MC ДЛЯ Xiaomi Note 2
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Note 2 |
- Ціна: 212,50 ₴
- Спосіб упаковки: У наявності є також захисна глянсова плівка, 30 грн








