
Фіолетовий чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen (ZABG0019UA) ivanaks tri fold pc purple
490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: purple_tri fold_tb350
Для активного використання планшета в будь-яких умовах та щоб працювати на гаджеті було простіше, магазин Смартікейс пропонує оцінити фіолетовий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen (ZABG0019UA) із серії ivanaks tri fold.
Модель чохла Ivanaks Tri fold purple прикрасить такі моделі планшетів:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA) - вай-фай версия
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA) - версия с сим-картой
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE - тоже с сим картой
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
Захисна обкладинка для пристрою з технічним кодом TB-350, версії TB-350FU (wi-fi) та TB-350XU (LTE).

Чому варто купити бузковий чохол Ivanaks Tri fold Purple на Lenovo Tab P11 2nd gen Storm Grey:
-
магнітний аксесуар створений із 3-х шаровою полімерною обкладинкою, яка ідеально поєднується дизайном та розташуванням кнопок на портативному планшетному комп'ютері Lenovo. Чохол вирішує завдання захисту кутів пристрою, які є найбільш руйнівними під час падіння планшета. Футляр із пластику ABS візуально виділяється потовщеними та твердими кутками, що забезпечує функціональний захист;
-
cмарт чохол для Lenovo Tab P11 gen 2 може занурити девайс у режим сну, без використання кнопки вимкнення живлення. Також можна використовувати його в горизонтальному положенні на рівній поверхні (як підставку) або як друкарську машинку в кутовому розміщенні, коли зручніше пальчикам взаємодіяти і дисплеєм;
-
обложка зовні покрита матовою шкірою PU бузкового відтінку, яка довго зберігає свій колір і не линяє. При переміщенні планшета в сумці виникає завдання вберегти аксесуар від подряпин по екрану, адже там може бути і ключ або інший твердий предмет з металу. Магнітне прилипання обкладинки до основи пластикового корита вирішує цю проблему.


Чому вигідно робити покупки саме в магазині Smarticase? Ми запакуємо Ваш товар у безпечну упаковку безкоштовно, щоб усе доїхало цілим і придбала покупка тільки позитивні емоції. Додатково даруємо знижку 19 гривень на придбання захисного скла у парі із чохлом.
Фіолетовий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen (ZABG0019UA) - сучасна обкладинка їх пластику, мікрофібри та шкіри PU в стильному виконанні, в міру легка (близько 250 грам) і досить міцна, щоб уберегти девайс при ударах або падіннях з невеликої висоти. Чарівний відтінок схожий, як варіант, для дівчат на подарунок, з приводом чи без. Головне, щоб модель планшета та чохла збігалися, а це - Lenovo Tab P11 2nd gen 11.5 дюйма.






Всі питання, що стосуються придбання товарів в магазині Смартикейс, будь ласка, поставте в Телеграм або Viber, контакти доступні тут. Ми надсилаємо замовлення по всій Україні з оплатою при отриманні, а також приймаємо платежі на рахунок у безготівковій формі (від населення та ФОП).
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фіолетовий |
- Ціна: 490 ₴











