
Різнокольоровий чохол книжка Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6), Ivanaks Tri fold (Патріотичний)
549 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: patriot_trifold_redmipad
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Різнокольоровий чохол книжка Xiaomi Redmi pad 2022 (редмі пад 10,6), Ivanaks Tri fold (Патріотичний)»
У пошуках унікального українського забарвлення обкладинки на планшет Сяомі не можна обминути кольоровий чохол книжка Xiaomi Redmi pad 2022 від TM Ivanaks "I am patriot" (Я - Патріот)
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - Я - патріот ( i am patriot)
Захисний кейс підходить на всі різновиди планшета Xiaomi Redmi pad (3/4/6 гігабайт оперативної пам'яті)

-
класичний форм-фактор чохла-книжки вирішує питання захисту корпусу від виникнення подряпин та потертостей, що неминуче при активному використанні планшета;
-
розумна обкладинка із структурою Tri fold дозволяє створити захисний бар'єр для дисплея Redmi pad, що дозволить безпечно переміщати девайс у транспортних умовах. Гнучка модель обкладинки передбачає легке та плавне відкриття кришки захисного кейсу, блокування екрану при неактивному положенні чохла (закрите положення);
-
кольорове, яскраве оформлення обкладинки піднімає настрій справжнім патріотам України, унікалізоване зовнішність Xiaomi redmi pad, що дозволить виділити його серед інших речей у великій кімнаті або просто відрізнятися від інших користувачів планшета.
-
можливість встановити планшетний комп'ютер Сяомі редмі пад у горизонтальне положення, що забезпечить зручний зоровий контакт з екраном під час перегляду відео;
-
м'яке магнітне прилипання передньої кришки до пластикової основи гарантує вирішення проблеми мимовільного відкриття;
-
міцні матеріали футляра стійкі до ударів малої та середньої сили. По кутах кейсу можна побачити потовщення, оскільки це найвразливіші ділянки на поверхні пристрою.
-
ідеальний варіант для подарунка



Кольоровий чохол - книжка Xiaomi Redmi pad 2022 - це базове рішення в задачі вберегти планшет від неминучого фізичного зносу при використанні щодня або часто. Аксесуар оберігає корпус, але як бути з дисплеєм, коли пристрій у робочому положенні? З цією метою користувачі використовують захисне скло, загартовування і виготовлене спеціально під поточний розмір планшета.
Купити захисне скло для Xiaomi redmi pad зі знижкою 20 гривень та безкоштовним пакуванням у коробку з наповнювачем. Тільки при замовленні комплекту із чохлом Ivanaks Tri Fold "I am Patriot"
Багатство та різноманітність варіантів захисних чохлів під модель Xiaomi redmi pad на реальних знімках можна знайти на сторінці магазину Смартікейс. Перейдіть за посиланням - клацніть на фотографію внизу.
Патріотичний чохол книжка Ivanaks "I am Patriot" дарує частинку позитиву та впевненості у наше світле майбутнє у вільній та багатій країні Україна. А також піклуватися про цілісність та новизну планшета редмі пад.







Щоб стати власником оригінального чохла Я патріот, залишайте замовлення на сайті магазину Смартикейс. Відправка щодня, в робочі дні магазину. Є післяплата, а також приймаємо оплату на рахунок IBAN.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Я Патріот ( I am patriot) |
- Ціна: 549 ₴










