
Чохол обкладинка "Нічне місто" для Amazon Kindle 2022 (6 дюймів) C2V2L3
320 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: amazon_k22_lamps
Міцний чохол обкладинка з кольоровою обкладинкою для рідера Amazon Kindle 11tth gen 2022 року, діагональ 6 дюймів, Модель обкладинки Ivanaks Nigth Town.
Для електронного пристрою з E ink Carta та номером моделі C2V2L3. Розміри електронної книги 157.8 х 108.6 х 8 міліметрів.

Зібрали вибір важливих параметрів чохла книжки Ivanaks Nigth Town:
- не просто синій колір, а з візерунком нічного міста, жовто-сині відтінки гармонійно поєднуються, обкладинка привертає увагу
- твердий футляр і кришка формують цільну броню навколо електронної книги, нівелюючи небезпеку пошкодження чи утворення подряпин.
- легка вага аксесуара не обтяжить користувача, захистить дисплей E Ink від випадкових натискань, що можуть пошкодити матрицю або сенсор
- занурення в сон Amazon Kindle 2022 при закритті обкладинки, так званий режим смарт обкладинки
- чіпка поверхня, не збирає сліди пальчиків,


Захисна обкладинка для Amazon Kindle 11th gen, діагональ 6 дюймів, C2V2L3 (2022), модель ivanaks Night Town купують для чоловіків, підлітків і любителів міської тематики в оформленні чохла. Два основних відтінки формують візерунок поверхні - це пісочний жовтий та темний синій (сапфір).
Підібрати чохол або обкладинку на Амазон Кіндл 11-го покоління можете у магазині Смартікейс. Візерунки на будь-який смак та живі фотографії допоможуть Вам визначитися з варіантом для Вашої читалки Kindle 2022. Клікайте на фото внизу.
,
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для електронної книги |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 108.6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Виробник | IVANAKS |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 157.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 320 ₴




