
Чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий рожевий ivanaks Shield Pink
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_tpu_redmipad
Безпечний варіант, щоб уберегти планшет від появи подряпин, зберегти цілісність корпусу, прикрасити металеву зовнішність гаджета - чохол Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий ivanaks Shield Pink
Модель - Ivanaks Shield
Колір рожевий
Гумовий футляр, виготовлений безпосередньо під планшети зі списку внизу:
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
товстий шар м'якої броні, литий з цільного термополіуретану, що додало аксесуару високий ступінь міцності до розтягування, згинання, зміни форми;
-
захисні кути добре помітні на дотик та візуально, служать точкою зіткнення при ударах або падінні, пом'якшують удар детонацію від корпусу пристрою;
-
відмінна ергономічність при користуванні пристрою. Передбачено безперешкодний доступ до портів зарядки, навушників, кнопок регулювання та ввімкнення/вимкнення, добре лежить в руках і не вислизає;
-
бортик оберігає екран під час падіння пристрою дисплеєм вниз;
-
регулювання кута нахилу, 3 штатні варіанти розташування дисплея на рівній поверхні;
-
чохол для Xiaomi redmi pad, який зберігає планшет у дитячих руках;


Полный ассортимент от магазина Smarticase можно оценить на сайте продавца, комната с чехлами для Xiaomi redmi pad представлена по ссылке внизу (кликайте на фото с чехлами внизу)
Чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий ivanaks Shield Pink прикрасить планшет будь-якої дівчини, адже рожевий колір це трендовий відтінок у жіночої половини користувачів. Продуманий дизайн аксесуару дозволить отримати максимум від використання планшетного пристрою, захистити його в складних ситуаціях і регулювати положення при необхідності переглянути відео або спілкуватися в соціальних мережах.




Силіконовий чохол для Xiaomi Redmi pad 10.61 (2022) Ivanaks Shield pink представлений на докладному фото огляді магазину Смартікейс та дозволять отримувати максимальне розуміння можливостей товару та переваги саме такого дизайну чохла. Залишайте замовлення на сайті, користуйтесь оригінальними кейсами з планшетом Xiaomi redmi pad
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | матовий рожевий |
- Ціна: 459 ₴








