
Чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) силіконовий фіолетовий ivanaks Shield Purple
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: purple_tpu_redmipad
Привертає увагу як квітуче дерево бузку - це фіолетовий силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) ivanaks Shield Purple з можливістю регулювання нахилу розташування планшета по вертикалі.
Модель - Ivanaks Shield
Колір - Бузковий (Purple)
Красивий протиударний футляр із еластичного та товстого силікону підходить для таких планшетів:
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
- Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
- Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
- Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
чітка посадка на корпус планшетного пристрою, збіг по отворах для зарядки та динаміків планшета Redmi pad, дублюючі литі кнопки-гойдалки для регулювання гучності та увімкнення/вимкнення живлення ;
-
це не тонкий чохол, який тільки уберігає від появи подряпин на ніжному корпусі планшета Xiaomi redmi pad. Це добре захищений чохол-футляр із протиударними стінками та кутами, що допоможе вберегти пристрій від серйозних травм;
-
жіночий силіконовий чохол Xiaomi Redmi pad 10.61 (2022) Ivanaks Shield Purple виділяє девайс, роблячи його добре помітним на великому просторі, впевнено лежить в руках завдяки матовій поверхні;
-
додаткова підтримка для захисту дисплея за рахунок виступаючого бортика з широкими рамками;
-
дуже надійні кути аксесуара, що випирають в сторони, служать щитом для поглинання ударів і пом'якшення падіння планшета редми пад 10,6;
-
користуватися планшетом набагато зручніше за рахунок впевненого хвату, немає страху упустити девайс;


Що вибрати для планшета Xiaomi redmi pad, щоб добре захистити його від подряпин, руйнування при падінні, прикрасити як і зробити більш цікавим зовні - натискайте на фотку внизу!
Фіолетовий силіконовий чохол для Xiaomi redmi pad 2022 (10.61) дозволить використовувати технічні можливості планшетного девайсу по максимуму у звичній для користувача формі взаємодії. Гарний відтінок, довговічність матеріалу та регульована підставка (3 штатні режими нахилу) зроблять чохол ivanaks Shied Pink Вашим улюбленим чохлом.




Працюємо по всій Україні. Відправимо Ваше замовлення з доставкою через Нову пошту чи Укрпошту. Залишайте замовлення на сайті smarticase, купуйте оригінальні аксесуари для планшетних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фіолетовий |
- Ціна: 459 ₴








