
Для дівчини чохол книжка Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tri fold Fairy (Фея)
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_FAIRY
Як виглядає чохол книжка для дівчини на планшет Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F)? Один із прикладів - це чохол з візерунком фея, обкладинка в біло-рожевих тонах із зображеною дівчиною та метеликами.
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - Фея (дівчина)

Незамінний аксесуар для користувача планшета Леново, хто вже вибрав хороший чохол на Lenovo tab k10 і планує убезпечити контакт із мультимедійним сенсорним екраном (10,3 дюйма) – це загартоване захисне скло з міцністю 9H.
Smarticase надає незгоряну знижку в 19 гривень на захисне скло при покупці комплекту "чохол + скло".
Щоб придбати два товари в одному замовленні, клацніть на фотографію внизу!
Жіночий чохол Фея для Lenovo Tab K10 (TB-X6C6X) від Ivanaks Tri fold Fairy складається з міцного пластикового каркаса-основи та з обох боків покритий захисними контактними матеріалами (поліуретанова шкіра зовні та мікрофібра для м'якого контакту з пристроєм із внутрішньої сторони). Міцна шкіра PU не пропускає вологу, чіпка та не слизька, красиво прикрашена.


Основні характеристики чохла Ivanaks Fairy для планшета Леново таб к10:

Чохол з візерунком фея на Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) з першої секунди робить пристрій жіночним, живим і дуже милим візуально. Світле тло та рожеві відтінки вдало поєднуються з силуетом казкової дівчини-феї. Стиль чохла - класичний, з гнучкою 3х складовою обкладинкою, ультратонкий кейс у форматі книги. Аксесуар мінімально змінює товщину та розміри планшета, рівно на стільки, щоб зробити пристрій захищеним добре, але не громіздким.





Якщо Ви збираєтеся купити для дівчини чохол на Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F або захисну обкладинку з іншим малюнком), перегляньте нашу пропозицію за посиланням, де зібрані найцікавіші варіанти обкладинок та кейсів для вказаної моделі планшета. Клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Фея |
- Ціна: 489 ₴










