Зручний захисний чохол Double Window для смартфона Lenovo A916купити в інтернет-магазині Smart Case за гарною ціною

Чохол Double Window — це один із найкращих варіантів для Вашого Lenovo A916
- Double Window обкладинка ― Ви можете приймати дзвінки без потреби відкривати чохол + подивитися час ( і системні повідомлення) на дисплеї смартфона Lenovo A916 через верхнє віконце обкладинки. Удобно!
- Якісні матеріали — чудовий дуетротивоударного бампера + міцною книжки для надійного захисту в разі падіння Lenovo A916 на тверду поверхню
- Магнітний замок важлива перевага чохла Double Window! Призначений для винятки самовільного відкривання чохла в кишені або сумочці. Легко відкривається й закривається.
- Можливість встановлення в горизонтальному положенні — для прихильників дивитися фільми та відео на смартфоні. руки водночас — вільні

Купити чехол для Lenovo A916 у варіанті Double Window можна зробивши замовлення в нашому магазині Smartcase через кошик покупок. Ми відправимо замовлення оперативно у Ваш населений пункт зручним для Вас варіантом доставки (Нова пошта, Інтайм Укрпочта).
Чехол-книжка Double Window розроблений дизайнерами, щоб захистити Вам смартфона Lenovo A916, і водночас Вам було зручно його використовувати.
Чохол Double Window — втілення пожеланий покупців об зручним захистом чехле.

Чехол Double Window являє собою симбіоз із обкладинки й бампера.
Внутрішні розміри чохла Double Window, а саме бампера, відповідають розмірам смартфона Lenovo A916, є всі необхідні отвори
Розміри:
151 х 77 х 9 мм.
Колір чохла — Золотистий
У чохлі-книжці Double Window зовнішня сторона обкладинки виготовлена з міцного матеріалу з шовковим відливом ― полиуретана.

Тримач смартфона A916, він же бампер, провітрюється з міцного протиударного пластику. Бампер кріпиться до чохла так, що дає змогу використовувати чохол як підставку.

Купити чехол для Lenovo A916 в варіанті Double Window ― розв'язати проблему захисту вашого смартфона оперативно та недорого!
Конструкція чохла Double Window дає змогу встановлювати смартфон Lenovo A916 у горизонтальному положенні. Можна переглянути фільм і руки водночас будуть вільні від утримання смартфона

Смарфтону Lenovo A916 буде комфортно в чохлі Double Window!
Адже цей чохол створили професіонали, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!

Купити чохол для Lenovo A916 може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої Новою Пошитою й Інтайм!
Щоб купити оригінальний чохол для Lenovo A916 досить зробити замовлення в магазині Smart Case через кошик покупок!


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Lenovo A916 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






