
Яскравий зелений чохол книжка Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Tri fold Ligth Green
469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_green
Подаруйте дитині позитивні емоції від навчання та дозвілля на планшетному пристрої Леново, адже відомо, що цей відтінок позитивно впливає на людей і навколишній простір - це яскравий зелений чохол на Lenovo Tab K10
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - Light Green (Снігова м'ята, світлий зелений)

Магазин Смартикейс подарує знижку в 19 гривень на будь-яке скло для захисту дисплея при купівлі скла та чохла "Снігова м'ята".
Щоб додати товар на своє замовлення, клацніть на фото нижче!
Лаймовий чохол Ivanaks Tri fold Green для Lenovo Tab K10 (TB-X6C6F) з розумною обкладинкою дозволяє керувати живлення дисплея за допомогою відкриття або закриття кришки чохла. Якщо аксесуар закрити, дисплей планшета автоматично занурює в сон, зображення вимикається і живлення батареї пристрою не витрачається. Це зручно!


Які можливості є у чохла Ivanaks Light Green:

Яскравий зелений чохол книжка Lenovo Tab K10 від Ivanaks Tri fold - це хороший варіант для користувача, хто бажає користуватися добре помітним, яскравим чохлом. Таким забарвленням з радістю обживаються діти, дівчата. Обкладинка не слизька, матова, з гарною чіпкістю поверхні і практично не марка. Максимум позитиву від роботи з планшетом Вам подарує світлий зелений чохол обкладинка на Леново таб к10.





Хороший вибір обкладинок для планшета, є з чого вибрати чохол на Ленове таб к10 з малюнком або без, на пластиковій основі або силіконі (гумі). Завітайте до вітрини магазину Смартикейс - клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Світлий зелений ( лайм) |
- Ціна: 469 ₴










