
Біло-синій чохол книжка для Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Good nigth (На добраніч котик)
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_goodnigth
Варіант для дітей та сімейного використання, різнокольорова обкладинка та твердий футляр з ABS пластику - це біло-синій чохол книжка Lenovo Tab K10 (TB-x6c6x TB-x6c6F) Ivanaks Good nigth
Модель - Ivanaks Tri fold
Колір - Надобраніч (Good night)

Захисний чохол вирішує багато проблем при активному користуванні планшета Лєнова таб к10, але в робочому стані (коли обкладинка розкрита), дисплей залишається не захищеним.
Магазин Smarticase пропонує придбати додатковий захист дисплея, та купити гарне загартоване скло на Lenovo tab k10. Знижка 19 гривень від магазину при покупці комплекту.
Додайте наше скло на замовлення, клацніть на зображення внизу!
Міцна броня обтягнута зовні це шкірою PU і формує потрібний користувачеві образ. М'яка мікрофібра є для делікатного контакту пристрою зі стінками аксесуара. Мінімальна зміна габаритів планшета завдяки тонким стінкам. Ультратонкий чохол книга з малюнком сплячого котика виглядає мило. А за рахунок контрастних відтінків білого та синього – обкладинка вийшла дуже оригінальною.


Основні характеристики чохла Ivanaks Good night:

Кольоровий чохол із котиком для Lenovo Tab K10 FHD від Ivanaks Tri fold Goodnigth c яскравим кольором сподобається широкому колу користувачів, але особливу увагу отримує від дітей. Верхня частина темного синього кольору зображує нічне небо з яскравими зірками та котиком, який прямо впав з ніг і поринув у сон. Нижня частина - білого відтінку з написом "good nigth".





Яскраві, різнокольорові, з малюнками та візерунками - такі чохли для Lenovo tab k10 можна купити в магазині Смартикейс з оперативною відправкою по всій Україні. За умови дотримання умов магазину можна отримати безкоштовну доставку Вашого замовлення. Переходьте в кімнату для Lenovo tab k10 - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Надобраніч ( Сонний кіт) |
- Ціна: 489 ₴










