
Дитячий чохол книжка на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 одноріжка (поні) для дитини
449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: unicorn_tri fold_mipad6
У пошуках чохла для дитини Ви неодмінно побачите такий забавний принт - це дитячий чохол книжка на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 з одноріжкою
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - поні (єдиноріг) (unicorn)
Сміливо купуйте цей принт, якщо побачите зі списку моделей свій планшет:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Чим допоможе кольорова обкладинка Єдиноріг для Вашого планшета Xiaomi pad 6:
- створить гарний захисний бар'єр між поверхнею планшетного комп'ютера та зовнішнім середовищем, що дозволить зберегти новизну пристрою та убезпечити девайс, особливо якщо носити планшетик у рюкзаку;
- як підставка, тільки ще краще, адже обкладинка гнучка і можна користуватися функцією, як Вам зручно;
- позитивне кольорове оформлення не втомлює Ваші очі та радує Вашу дитину;
- міцний футляр із пластику ABS, що реально відчувається руками користувача;
- обкладинка з матовою поверхнею, що дозволяє уберегти від появи слідів пальчиків, покращити чіпкість утримання та зменшити ризик упустити;


Як можна використовувати різнокольоровий чохол Единоріг на Xiaomi pad 6 без захисного скла? Відповідь - з великим ризиком, враховуючи великий розмір екрану, не маленька вага планшета та крихкість. Рекомендуємо звернути увагу на захист та купити загартоване скло для Xiaomi pad 6. Знижка 20 гривень на будь-який варіант скла (якщо чохол та скло в одному замовленні). Клацніть на фотографію.
Дитячий чохол книжка на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 року з одноріжкою відразу дає зрозуміти, хто власник планшетного пристрою. Це його лицьова картка або як візитівка. Кейс досить легкий та міцний, пластик добре закриває кути планшета, обкладинка вимикається екраном при закритті. Хороший варіант, щоб подарувати дитині гарний та надійний чохол.





Які ще забарвлення є в магазині smarticase - клікайте на фотографію внизу, вибирайте варіант обкладинки для себе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Єдиноріжка |
- Ціна: 449 ₴










