
Чорний силіконовий чохол для Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, футляр підвищена міцність
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_tpu_mipad6
Захисний аксесуар, який не боїться ударів, впливу сили тиску та недбалого поводження з планшетом - це чорний силіконовий чохол для Xiaomi pad 6
Модель - Ivanaks TPU stand
колір - чорний (black)
Гумовий футляр підходить для захисту планшетів із наведеного списку:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Особливості моделі Ivanaks TPU stand або як користуватися планшетом Xiaomi pad 6 безпечно:
-
основа захисного кейсу - це полімер високої гнучкості та еластичності (термополіуретан). Особливість полімеру - це підвищена міцність до розтягування, скручування та, звичайно, до ударів. Немає жодного ризику пошкодити захисний кейс при одяганні на планшет Xiaomi pad 6.
-
вбудована підставка регулятор допоможе вибрати необхідний кут розташування планшета на столі, рівної і твердої поверхні з можливих 3-х горизонтальних режимів. Якщо покласти планшетом дисплеєм нагору, то буде ще 3 варіанти кутового розташування, це зручно при роботі на планшеті або малюванні;
-
товсті кути футляра служать повноцінним бампером, перешкодою між тендітним куточком планшета і твердою основою. При падінні планшета сила удару пом'якшується товстим бампером.
-
не забули і про безпеку дисплея пристрою і вільно можна побачити досить високий борт на всьому периметром екрана планшета;
-
силіконовий чохол щільно сідати на планшет Xiaomi pad 6, не бовтається, не сповзає та підведе у складній ситуації;

Не забудьте додати в замовлення перевірене загартоване скло на екран планієта Xiaomi pad 6. Магазин дбайливо запакує Ваше замовлення і безкоштовно розмістить у міцній коробці для доставки. Клацніть на фотографію внизу!
Чорний гумовий чохол-футляр з регулюванням для Xiaomi pad 6 дозволяє створити, ймовірно, один із найкращих "костюмів" захисту планшета на гнучкій основі. такий чохол, дуже часто, служить довше, ніж сам електронний пристрій, не особливо втративши у зовнішньому вигляді. Вибирайте розташування кута нахилу дисплея під свої потреби. Підставку можна просто вийняти з футляра при необхідності.




Великий вибір зручних чохлів для планшета Сяомі пад 6 можна оперативно оглянути на вітрині магазину Смартикейс. Переходьте до нашої групи з чохлами - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 495 ₴








