
Синій силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 з регульованою підставкою
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: blue_tpu_mipad6
Синій силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) на модель 2023 року - це ударостійкий захисний футляр з високими бортами, що захищає Ваш планшет у непередбачених ситуаціях. З міцність гуми може зрівнятися дуже невелика кількість матеріалів.
Модель - Ivanaks TPU stand
колір - синій(blue)
Захисний кейс підходить на 11-дюймову версію планшетного комп'ютера виробника Xiaomi:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Які особливості закладені виробником у варіант чохла Ivanaks Tpu Stand:
- тривалий термін використання чохла дозволяє скоротити витрати на періодичну купівлю захисних футлярів та обкладинок. Синій протиударний чохол на силіконі для Xiaomi pad 6 Mountain Blue може послужити власнику довше, ніж пропрацює сам пристрій.
- литий футляр наділений підвищеною міцністю до руйнування, навіть при розтягуванні дуже важко пошкодити силіконовий чохол;
- на відміну від звичайного з чохла з силікону, футляр Ivanaks Tpu stand формує високий бортик на дисплеєм планшета Xiaomi pad 6. Також добре помітні виступи-бампера по кутах аксесуара.
- регулювання розташування дисплея в одному з 3-х передбачених варіантів. Вбудована підставка з ABS пластику може вийматися, якщо планшет фіксуватиметься у тримачі автомобіля;
- броньовані кути за рахунок потовщень-бамперів;

Як обійтися в роботі чи дозвіллі без захисного скла на екран? Дуже важко, адже подряпати дисплей набагато швидше і простіше, ніж зберегти його! Не проґавте можливість придбати в одному замовленні скло зі знижкою 19 гривень. Клацніть на фотографію внизу!
Синій силіконовий чохол Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) - це універсальне рішення для активних користувачів планшета, а також для малоактивного домашнього використання. У захисному кейсі є все, щоб дозвілля та робота були максимально комфортними, безпечними та продуктивними. Особливо якщо є захист екрану (загартоване скло).




Допоможемо підібрати ідеальний варіант чохла для планшета, пристрою Xiaomi pad 6 pro. Клікайте на зображення внизу – відкривайте нашу добірку найцікавіших та найпрактичніших варіантів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | синій |
- Ціна: 495 ₴








