
Різнокольоровий силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 з підставкою (райдуга) для дитини
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: rainbow_tpu_mipad6
Порадувати свою дитину та забезпечити гідний рівень захисту планшета з діагоналлю 11 дюймів допоможе різнокольоровий силіконовий чохол на Xiaomi pad 6
Модель - Ivanaks TPU stand
колір - Веселка (rainbow)
Футляр підвищеної міцності сміливо купують на планшет Xiaomi із наведеного внизу списку пристроїв:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Чим Вас зацікавить райдужний чохол-футляр для Xiaomi pad 6 /6 pro:
-
підвищена помітність. Набагато простіше знайти планшет у кімнаті серед речей, одягнений у яскравий футляр;
-
тривалий термін корисного користування за рахунок таких властивостей матеріалу кейсу, як еластичність, стійкість до перепадів температур, ударостійкість;
-
формує цілісний "броньований костюм" не тільки з боку задньої частини пристрою, але і з торців, з виходом на дисплей;
-
при розташуванні планшета плашмя на столі, з тильної та фронтальної сторін, точками зіткнення будуть служити захисні елементи футляра Ivanaks Tpu stand Rainbow, а саме кути-бампера;
-
регулювання нахилу дисплея допоможе підібрати бажане розташування планшета на столі;

Щоб максимально убезпечити свій планшет, захистити крихкий екран від пошкодження, рекомендуємо поклеїти захисне скло з міцністю 9H. Даруємо знижку 19 гривень на будь-який варіант. Клацніть на фотографію внизу!
Різнокольоровий силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 не просто так називають райдужним. Захисний футляр повторює всі кольори веселки у вигляді горизонтальних смуг, розташованих однією за одною. Таке оформлення дуже подобається дітям, воно позитивне та веселе. А сам чохол добре вирішує завдання захисту планшета Сяомі пад 6 в руках користувачів-дітей.




Асортимент магазину Smarticase дозволяє підібрати необхідний саме Вам варіант захисного чохла, футляра або накладки для планшета Xiaomi pad 6. Натисніть на фотографію внизу - переходьте для перегляду товарних позицій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Радуга ( Веселка) |
- Ціна: 495 ₴








