
Чорний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tab 11 Storm grey (YT-J706F J706X) футляр гума леново йога 11
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga11_tpu1
Високоміцний полімер підвищеної еластичності та гнучкості дбайливо охоплює та закриває вразливі частини планшета (його корпусу, кутів краю дисплея) від неминучих ушкоджень при активному користуванні будинку чи на роботі, під час занять дистанційно чи на дозвіллі. Саме такий захисний аксесуар, чорний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 Storm grey (YT-J706F J706X), дозволить комфортного користуватися планшетом і не турбується на його фізичну безпеку!
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - чорний (black)
Захисний футляр (бампер) виготовлений виключно на вказану модель планшета і не може бути вдало використаний зі схожими моделями планшетних пристроїв. Якщо Ви не впевнені, чи підходить Вам цей чохол для планшета Lenovo Yoga Tab 11, рекомендуємо знайти та звірити технічний номер моделі Вашого планшета. Він повинен бути Lenovo YT-J706F або Lenovo YT-J706X. Список моделей планшета Леново йога 11 наведено внизу:
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 8/256GB LTE Storm Grey (ZA8X0045)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4/128GB LTE Storm Grey (ZA8X0001, ZA8X0011PL)
- Леново йога таб 11

Протиударний чорний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X J706F від Ivanaks Shiled виконує кілька важливих завдань:
-
формує шар еластичної м'якої броні з усіх боків корпусу пристрою, у тому числі по його торцях, а також по краю дисплея, тим самим знижує ризик пошкодження екрана під час падіння;
-
захищає кути пристрою від фізичного руйнування від удару.
-
можливість змінити зовнішній вигляд (колір пристрою) на потрібний Вам, наприклад, для дітей дуже підходять яскраві кольори;
-
не обмежує можливість використання роз'ємів пристрою, дає доступ до кнопок та клавіш управління планшетом;
-
чорний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 Storm grey (YT-J706F J706X) вигідно виділяється своїми фізичними характеристиками, а саме довговічністю, не слизькою поверхнею, пом'якшенням сили удару;


Придбати оригінальний захисний чохол Lenovo Yoga Tab 11 можна в парі з загартованим олеофобним склом, що робить рівень захищеності пристрою просто максимальним. Ціни та описи на скло можна знайти за посиланням, клацніть на фотографію внизу!
Чорний силіконовий чохол (бампер) для Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X J706F від Ivanaks Shiled подарує користувачу впевненість у захищеності його девайса, дозволить безпечно переміщати 11-ти дюймовий гаджет у сумці до школи, на заняття або на роботу та знизить ризик нашкодити пристрою при несподіваній ситуації (впустили, кинули, впали з планшетом).





Щоб вибрати кілька варіантів чохлів для планшета Ленова йога таб 11, переходьте на сторінку із золотою колекцією від магазину "Smarticase"! Клацніть на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169 мм |
| Ширина пристрою | 156.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | black ( чорний) |
- Ціна: 500 ₴









