
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з візерунком молодіжне графіті, обкладинка книжка з футляром, покетбук люкс 4
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P114
Абстрактний візерунок, виконаний у стилі вуличного графіті символізує свободу та людський максималізм у творчості, міцний ударостійкий захист електронної книги від ударів та падінь, від тиску у пошкодження екрану – це чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з візерунком молодіжної графіті,
Модель - Ivanaks Basic
Колір – графіті (graffity)

Для хлопця ідеально підійде цей варіант чохла обкладинки і ось чому:
-
забезпечує об'ємний захист рідера як з фронтальної частини (де ми користуємося дисплеєм E ink Carta), так і задню стінку та торці рідера, які дуже легко тріскаються від удару;
-
автоматичне занурення пристрою в сон за рахунок розумної кришки та магніту sleep/wake;
-
красивий і яскравий візерунок виглядає стильно та модно;
Молодіжний чохол Ivanaks Basiс Grafity для PocketBook 618 Basic Lux 4 з розумною обкладинкою для хлопця, колір "графіті" підходить саме для зазначеної 6-дюймової моделі рідера:
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Всі варіанти обкладинок для покетбук представлені на вітрині магазину Смартикейс і Ви можете дуже оперативно зробити свій вибір та купити обкладинку для Покетбук 618 для себе чи дитини. Перейдіть за посиланням - клацніть на фотографію!
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з візерунком молодіжного графіті складається з декількох елементів. Основний і важливий елемент - це сама обкладинка, виготовлена із синтетичної шкіри PU (зовнішня сторона) та мікрофібри всередині. Стрижень кришки формує листок пластику ABS, в міру твердий і захищає дисплей E ink від руйнування. Сам рідер збожеволіє в еластичний TPU футляр-кейс.




Молодіжний чохол Ivanaks Basiс Grafity до PocketBook 618 Basic Lux 4 з розумною обкладинкою для хлопця в магазині "Smarticase" замовити з доставкою можна в будь-який час доби. Просто залишайте замовлення на сайті і ми їх обов'язково відпрацюємо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 375 ₴







