
Блакитний чохол Lenovo Tab M11 (TB330XU), смарт обкладинка для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) для дівчини
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: skyblue_flat_m11
Безпечне користування планшетним пристроєм в руках дівчини можливе з комфортом, якщо обрати блакитний чохол Lenovo Tab M11 (TB330XU) зі смарт обкладинкою в якості захисту
Модель - Ivanaks flat
Колір - блакитний (Sky blue)
Гарантія, що обкладинка відмінно підходить для використання Вашого планшета, можливо лише, якщо Ви знайдете свій пристрій у списку:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024

-
захищає пристрій від подряпин, пошкодження на поверхні, а також змінить відтінок планшета на більш жіночний, цікавіший
-
дозволяє користуватися пристроєм в різних положеннях - книжний варіант (читання утримуючи в руках), підставка (позиція з використанням обкладинки-кришки як підставки);
-
підходить для подорожей і візитів до друзів, оскільки захистить зовнішність планшета від виникнення подряпин;
-
забезпечує вільний доступ до всіх точок дисплея, отворів які дають можливість підключити блок живлення чи навушники;
-
обкладинка зручно лягає в руку, не слизька і чіпко утримується. Не зважаючи на світлий відтінок, чохол для Xiaoxin pad 2024 легко чиститься від буду завдяки особливому покриттю;


Краще придбати хороше захисне скло і не пошкодити дисплей планшета, ніж користуватися пристроєм без захисту і зазнати збитків. Переходьте за посиланням - нажимайте на фотографію, і обирайте варіант захисного скла на Ваш смак!
Чохол книжка з гумовим дном Ivanaks Flat Sky blue на Lenovo Tab M11 - це оновлення в лінійці сучасних захисних обкладинок, з протиударним еластичним футляром, який характеризується тривалим строком користування без втрати фізичних характеристик. Щоб одягнути обкладинку, достатньо зробити декілька простих дій - надавити на пристрій по крайним точкам корпуса і він втопиться в просторі футляра. Футляр тримається міцно, сам чохол не обтяжує планшет і зберігає акуратні пропорції девайса.



Відвідайте нашу колекцію оригінальних обкладинок під планшет Lenovo Tab M11 / Xiaoxin Pad 2024 і оберіть чохол своєї мрії! Клікайте на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Зелене яблуко ( Green Apple) |
- Ціна: 459 ₴








