
Коричневий чохол книжка для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 модель TFC шкіра PU
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAME103
Зручний чохол-книжка з матовою екошкірою для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 в коричневому кольорі у форматі Tri-Fold case (TF Case)!
У магазині "Smarticase" представлені й інші варіанти кольорів оригінальних чохлів Samsung Tab e 9,6, для перегляду натискайте на фото внизу.
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Коричневий чохол Самсунг Галаксі Таб Е 9,6 + захисне загартоване скло 2.5D 9H+ стилус за 520 гривен
Натискайте на світлину для додавання на замовлення!

Характеристики та переваги використання чохла TF Case для Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561
Матеріал. Верх чохла TF case зроблений з міцною матовий екошкіри (на основі вологостійкого поліуретану, штучний матеріал), всередині чохла поверхня покрита захисним ворсистим матеріалом, сірого кольору. Планшет Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 встановлює в простір пластикового тримача, заскочуючись периметром. Тримач виготовили з міцного ударостійкого пластику.
Відеопримір як встановити планшет чехол Tri-Fold case
В обкладинці та тримачі чохла TF Case вбудовані магніти для надійного утримування у закритому стані (так званий магнітний замок), також і їхня допомога. планшет Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 можна поставити в горизонтальному положенні, у підставку. Удобно!

Купити коричневий чохол Самсунг Галаксі Таб Е 9,61 у варіанті TF case — придбати практичний подарунок собі або близькій людині для щоденного використання.

Особливості. З планшетом Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 можна працювати в горизонтальному положенні (дивитися відео, інтернет-серфінг), під кутом 35-40 градусів (зручний набір тексту, малювання). До того ж це захисний чохол, який оберігає від подряпин, вологи, пилу та, звичайно, пошкоджень.



Особливості конструкції чохла TF case надають відкритий доступ до дисплея планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561, не обмежують функціональність планшета. Всі можливості використання планшета відкриті перед Вами.

За бажанням, Ви можете доукомплектувати замовлення стилусом-ручкою для малювання, ефективного використання дисплея Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561.

Купити чохол для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 у варіанті TF case і Ви полюбите свій планшет ще більше!

Розміри. Розміри пластикового тримача (по суті це бампер) відповідають розмірам і особливостям планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561:
243 х 15 х 9 мм
Відео огляд чохла TF CASE разом із планшетом Samsung Galaxy Tab E T561
Вага чохла. Всього 185 грамів. Вага чохла є ще одним козирем у його використанні.

Фіксація в закритому положенні. У закритому положенні чохол із планшетом Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 утримується завдяки системі магнітів. Магнітної замок оберігає планшет від самовідкриття в сумці, простий у використанні.
Захист. TF case чохол оберігає дисплей (від вологи, крапель води, удару важким предметом, подряпин), і корпус (від удару ушкоджень) планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561

Купити чохол для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 у варіанті TF case в магазині Smart Case — позбавити себе клопоту вибору «одягни» вашого планшета.


Також у комплекті з чохлом можна купити OTG Micro USB перехідник, місткісний стилус і захисне скло 9H.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 241.9 мм |
| Ширина пристрою | 149.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональність | Захист, Підставка, Набір Тексту |
| Зовнішній матеріал | еко шкіра, поліуретан |
| Внутрішній матеріал | М'яка мікрофібра |
- Ціна: 340 ₴











