
Чехол для PocketBook 618 Basic Lux 4 защитный детский футляр с твердой крышкой, обложка Маленький принц покетбук
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P118
Один із самих відомих персонажів щирих поціновувачів казкових повістей із класики тепер прикрашає захисний і протиударний футляр для електронної книги і це чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 із сюжетом з повісті "Маленький Принц"
Модель - Ivanaks Basic
Колір - Маленький принц ( Little Prince )

Розширяйте можливості безпечно користуватись електронною книгою:
-
пролонгуйте термін користування вашою електронною книжкою Pocketbook Basic Lux 4 завдяки поєднанню сучасних матеріалів, таких як гума (TPU), пластик (ABC) та поліуретан (PU), що забезпечують максимальний захист від потенційних пошкоджень;
-
насолоджуйтеся функціональністю чохла Ivanaks Basic, який не лише має розумну функцію "smart sleep" ( вимкнення екрана), але й обладнаний твердою кришкою, що гарантує безпечну та надійний захист екрану E Ink;
-
збережіть електронну книжку Pocketbbok в новому стані (як з магазину), приховуючи всі вразливі деталі гаджета під броньованим костюмом;
Безпечний чохол з гумовим дном Ivanaks Basiс Prince для електронної книги PocketBook 618 Basic Lux 4, колір Маленький принц подарує позитивний досвід використання портативного гаджета, замінника тисячам паперових книг. Але, будь-ласка, обов'язково перевірте номер моделі Вашого пристрою із вказаним у списку.
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Щоб електронна книга не набридла за своїм виглядом, обирайте яскравий кольоровий чохол під свій смак. У нас є варіанти для жінок, дітей і чоловіків. Переходьте за посиланням ( тисніть на фото)!
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 із сюжетом із повісті "Маленький Принц", щойно взявши його в руки, дає зрозуміти, що безпечно користуватись електронною книгою можливо тільки в парі із чозлом-обкладинкою. В першу чергу, покликання чохла в тому, щоб запобігти випадкового чи не плановому натисканню на дисплей E Ink, який дуже чутливий до сили натиску і швидко руйнується. Саме тому кришка в чохлів тверда. По-друге, дуже часто причиною пошкодження електронної книги є її падіння на пол, коли відбувається сильний поштовх і тріскається корпус і виходить з ладу дисплей. Щільні гумові потовщення в чохлі Ivanaks Basic вирішують цю проблему, адже спроможні поглинути силу поштовху і пом'якшити удар.




Купити чохол для книги Pocketbook 618 Basic Lux 4 у перевіреному магазині аксесуарів. Магазин Смартікейс пропонує ознайомитись з асортиментом обкладинок і обрати один або декілька доступних по ціні чохлів для захисту не дешевого електронного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 399 ₴







