
Чохол для PocketBook 617 Ink Black (PB617-P-CIS), обкладинка чорна з котиком, чорний покетбук 617
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P203
Чорний чохол із малюнком Ivanaks Basiс Cat для електронної книги PocketBook 617 Ink Black (PB617-P-CIS) як варіант зробити зовнішній вигляд Вашого пристрою дещо цікавішим, ніж просто чорний колір
Модель - Ivanaks Basic
Колір - Cat (котик)

Оцінити можливості захисної броні можна повноцінно, якщо Ваша модель представлена у цьому списку:
-
PocketBook 617 Ink Black (PB617-P-CIS)
-
PocketBook 617 Ink White (PB617-D-CIS)
Магазин "Смартікейс" пропонує великий вибір обкладинок для рідера Pocketbook 617, серед яких ви можете знайти підходящі варіанти на тематику природи, казок і звичної класики. Переходьте за посиланням ( клікайте на фото)!
Сучасний захисний костюм для рідера Pocketbook 617 виготовлений із полімерів тривалого користування і має декілька важливих характеристик:
-
Зовні малюнок оформлено на обкладинці зі штучної шкіри (PU, поліуретан). Електронний девайс розміщується у гумовому футлярі, який щільно утримує електронну книгу, забезпечуючи надійний захист зі всіх сторін і доступ до порту зарядки. Дисплей E ink Carta оберігає тверда кришка з основою із пластику ABC, що надає додаткову стійкість до зовнішніх впливів.
-
Ваш рідер буде в безпеці навіть при випадкових падіннях, оскільки це протиударний чохол на Pocketbook 617, який відмінно стримує і поглинає силу зіткнення при падінні на тверду поверхню.
-
Кришка блокує екран E Ink Carta, що допомагає зберегти заряд батареї та захистити дисплей від пошкоджень.
-
Чорна обкладинка із зображенням котика виглядає мило і не нудно. Такий дизайн підійде для тих, хто хоче додати трохи яскравості і позитиву у своє повсякденне життя, а також порадує дітей та любителів котиків.




Чохол для PocketBook 617 Ink Black (PB617-P-CIS) із зображенням котика - це оптимальне рішення для безпечного користування девайсом у будь-якому місці. Зробіть процес читання безпечним і захищеним - купіть чохол у магазині "Смартікейс"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 375 ₴






