
Гібридний чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) Леново таб м11 з місцем для стилуса чорний
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: black_toby_m11
Новий погляд на рішення щодо захисту планшета від подряпин і можливого пошкодження від щоденного використання, а також ніша для стилуса PEN - це гібридний чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC), що містить спеціальний слот для фірмового стилуса Lenovo Active Pen
Модель - Ivanaks Fashion
Захисний кейс із смарт кришкою і прозорою стінкою буде надійним захистом і функціональним доповненням для таких моделей планшетів:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024

-
забезпечує суцільний захист всіх вразливих сторін пристрою від появи подряпин, та також захист від ударів за рахунок комбінованого поєднання сучасних захисних полімерів (пластик , поліуретан, гума);
-
класичне розміщення планшета в положенні підставки, щоб звільнити свої руки від вагомого пристрою і знайти комфортне розміщення, щоб очі милувались картинкою, а користувач повноцінно відпочивав;
-
прозора задня стінка футляра виконана із прозорого пластика ABS і доповнена гумовою вставкою-бортиком, що закриває всі торці планшета і формує невеликий бортик на екраном. Чохол для Lenovo Tab M11 виглядає сучасно, адже видно колір корпуса планшет (задня сторона), і логотип виробника. Прозорий пластик захищений плівкою з обох сторін і користувач може її зняти, за бажанням;
-
зручний механізм магнітного прилипання кришки до основи футляра запобігає самовільному руху;
-
виділене місце для стилуса передбачає, що Lenovo Tab M11 чохол має спеціальний слот, де можна ховати стилус Lenovo Active Pen і тримати його завжди під рукою;


Спеціальна пропозиція для відвідувачів магазина Смартікейс. Ви маєте чудову можливість купити гібридний чохол Lenovo Tab M11 + Pen і захисне скло , і при цьому, отримати знижку 20 гривень на будь-який варіант прозорої броні 9H. Переходьте за посиланням - натискайте на фото, вибирайте хороше захисне скло свій смак!
Утримуючий футляр виготовлений із пластика і гуми, що дало можливість виготовити торці із дублюючими кнопками, що захистить рідні клавіші пристрою. Чохол для Lenovo Tab M11 в варіанті Ivanaks Penslot із місцем для стилуса забезпечує захист від подряпин на всі 360 градусів навколо планшета, при цьому буде видно колір корпуса ( задня частина) і ви не втратите цінний стилус Lenovo active pen.

Гарний вибір варіантів чохла для планшета Леново таб М11 в реальних світлинах і з зрозумілим описом дозволяє швидко і безболісно обрати варіант саме для Вас. Lenovo Tab M11 чохол оригінальний забезпечує позитивний користувацький досвід і відмінний захист в різних моделях користування пристроєм. Нажимайте на посилання - переходьте до огляду всіх варіантів чохлів на цю модель!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 599 ₴









