
Жіночий чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) Леново таб м11 з розміщенням стилуса рожева пудра
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_toby_m11
Колір обкладинки личить жінкам, ступінь захисту планшета від подряпин і серйозних пошкоджень доволі високий, а прозора задня стінка передає красу планшета і видно його логотип (Lenovo) - це захисний жіночий чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) з можливістю розміщення стилуса рожева пудра
Модель - Ivanaks PenSlot
Колір - рожева пудра (pink powder)
Щоб бути певним у правильності вибору моделі планшета, ретельно перегляньте список сумісних моделей, що надано нижче:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024/ Леново ксяоксін пад 2024

-
захист пристрою від подряпин, серйозного пошкодження і псування при щоденному використанні;
-
магнітна кришка, яка прилипає до основи футляру, а також блокує дисплей при закритті;
-
виділене місце для розміщення стилусу Lenovo Active pen, щоб аксессуар був завжди присутній біля планшетного комп'ютера і не був втрачений по випадковості чи недбалості;
-
прозора стінка у футлярі дає можливість споглядати на планшет, ніби він без чохла, стильно вдивляючись в логотип виробника пристрою. Пластик має на собі захисні плівки ( всередині і ззовні аксесуара) і їх можна зняти при бажанні;
-
користуйтесь планшетом Lenovo Tab M11 як Вам зручно. Встановіть девайс у положенні підставки, щоб комфортно переглянути фільм чи передивитись стрічку новин. Кутове розміщення буде зручним у випадку роботи із текстом чи за малюванням;


Жіночий чохол Lenovo Tab M11 + Pen доволі часто купують разом із загартованим захисним склом, щоб захист планшета від можливих пошкоджень був максимально високим. Маємо гарний вибір скла, в тому числі із захистом очей, що дуже актуально для людей, хто турбується про своє здоров'я. Натискайте на фото, вибирайте хороше захисне скло свій смак!
Lenovo Tab M11 чохол із нішою для стилуса виготовлений із комбінованих матеріалів, що дозволило створити спеціальне місце для розміщення стилуса Lenovo Active Pen у гумовій ніші обкладинки. Саме гумова частина чохла Ivanaks Penslot дозволяє захистити планшет в критичних ситуаціях і не руйнується від удару.



Xiaoxin pad 2024 чохол із прозорою стінкою і місцем для стилуса в магазині "Smarticase" представлений у 6-ти кольорових варіантах оформлення, в тому числі із малюнками для хлопчиків і дівчаток. Нажимайте на посилання - переходьте до огляду!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | рожна пудра |
- Ціна: 599 ₴









